ScrollToTop
Nasza Babcia Przedszkole i Żłobek- ul. Strasza

Przedszkole i Żłobek- ul. Strasza

Przedszkole

Niepubliczne Przedszkole Artystyczno-Językowe „Nasza Babcia” działa od 01.09.2011 r. na podstawie wpisu do Ewidencji Szkół i Placówek Niepublicznych decyzją Prezydenta Miasta Kielce nr 51. Oznacza to, że podlega stałemu nadzorowi Kuratorium Oświaty i Wychowania, co jest gwarancją wysokiego poziomu zajęć prowadzanych przez dobrze wykwalifikowaną kadrę. Placówka spełnia również wszystkie wymogi formalne w zakresie sanitarnym i przeciwpożarowym.

Przedszkole specjalnie wybudowane i dostosowane do potrzeb najmłodszych, otoczone ogrodem z bezpiecznym placem zabaw.

Jak sama nazwa mówi, pragniemy stworzyć atmosferę życzliwości, ciepła, spokoju i zaufania – jak u NASZEJ BABCI. Pod okiem doświadczonych pedagogów – dzieci zdobywają wiedzę, poznają nowych przyjaciół, uczą się samodzielności i współdziałania w grupie. To miejsce, gdzie zabawa jest nauką, a nauka zabawą.

Żłobek

Pierwszy uśmiech, pierwsze słowo, pierwszy kroki, pierwsze lata życia każdego Dziecka to wyjątkowy okres  zarówno dla samego Malucha, jak i jego Rodziców.

Wiemy, jak ważny i niepowtarzalny jest początek dzieciństwa. W tym okresie każdy dzień  jest wyjątkowy, a każda nowa umiejętność zdobyta przez Malca jest powodem do dumy Rodziców.

Dlatego też Niepubliczny Żłobek Artystyczno-Językowy ” Nasza Babcia” zapewnia ciepłą i profesjonalną opiekę nad niemowlakami i starszymi dziećmi. Jest to miejsce gdzie zostawiacie Państwo dzieci pod opieką wykwalifikowanego, zawsze uśmiechniętego personelu. Placówka znajduje się w jednopoziomowym lokalu o powierzchni ponad 450m2 wraz z pięknym i bezpiecznym placem zabaw. To miejsce gdzie dzieci przebywają w kameralnej atmosferze, uczą się i bawią w małych grupach. Naszym atutem jest lokalizacja z dala od hałaśliwej ulicy, obok terenów zielonych i zalewu.


W ramach czesnego zapewniamy

  • wykwalifikowaną kadrę
  • opiekę pielęgniarki, psychologa, logopedy
  • codzienną  naukę języka angielskiego
  • zajęcia muzyczne, plastyczne, gimnastyka korekcyjna
  • nowoczesne, przestronne, kolorowe sale dydaktyczne
  • przyjazne sypialnie
  • program pożegnanie z pieluchą od 9 m życia

 

Wpłaty prosimy dokonywać przelewem na konto podając w tytule numer faktury vat. W przypadku karmienia dziecka mlekiem matki żłobek zapewnia możliwość przechowywania pokarmu i podawania go dziecku.

 

 

 

powrót
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status