ScrollToTop
Nasza Babcia O nas

O nas

Pobierz: Diagnozy potrzeb Przedszkola Nasza Babcia ul. Klonowa 39a, Strasza 4 i Wrzosowa 89 Kielce

 

Niepubliczne Przedszkole  „Nasza Babcia” działa od 01.09.2011 r. na podstawie wpisu do Ewidencji Szkół i Placówek Niepublicznych decyzją Prezydenta Miasta Kielce nr 51.  Oznacza to, że podlega stałemu nadzorowi Kuratorium Oświaty i Wychowania, co jest gwarancją wysokiego poziomu zajęć prowadzanych przez dobrze wykwalifikowaną kadrę.  Placówka spełnia również wszystkie wymogi formalne w zakresie sanitarnym i przeciwpożarowym.

Przedszkole specjalnie wybudowane i dostosowane do potrzeb najmłodszych, otoczone ogrodem z bezpiecznym placem zabaw.

Jak sama nazwa mówi, pragniemy stworzyć atmosferę życzliwości, ciepła, spokoju i zaufania – jak u NASZEJ BABCI.  Pod okiem doświadczonych pedagogów – dzieci zdobywają wiedzę, poznają nowych przyjaciół, uczą się samodzielności i współdziałania w grupie. To miejsce, gdzie zabawa jest nauką, a nauka zabawą.

 

Niepubliczny Żłobek ” Nasza Babcia”

Pierwszy uśmiech, pierwsze słowo, pierwszy kroki, pierwsze lata życia każdego Dziecka to wyjątkowy okres  zarówno dla samego Malucha, jak i jego Rodziców.

Wiemy, jak ważny i niepowtarzalny jest początek dzieciństwa. W tym okresie każdy dzień  jest wyjątkowy, a każda nowa umiejętność zdobyta przez Malca jest powodem do dumy Rodziców.

Dlatego też Niepubliczny Żłobek Artystyczno-Językowy ” Nasza Babcia” zapewnia ciepłą i profesjonalną opiekę nad niemowlakami i starszymi dziećmi. Jest to miejsce gdzie zostawiacie Państwo dzieci pod opieką wykwalifikowanego, zawsze uśmiechniętego personelu. Placówka znajduje się w jednopoziomowym lokalu o powierzchni ponad 450m2 wraz z pięknym i bezpiecznym placem zabaw. To miejsce gdzie dzieci przebywają w kameralnej atmosferze, uczą się i bawią w małych grupach. Naszym atutem jest lokalizacja z dala od hałaśliwej ulicy, obok terenów zielonych i zalewu.

 

 PLACÓWKI  CZYNNE W GODZ. 6:45 – 17:00

Kielce ulica Klonowa Szatnia

Przedszkole i Żłobek Nasza Babcia Kielce ulica Klonowa Szatnia

Kielce ulica Klonowa, Sala Rybek

Przedszkole Nasza Babcia Kielce ulica Klonowa, Sala Rybek

Kielce ulica Wrzosowa, Sala Gromadka Puchatka

Przedszkole Nasza_Babcia Kielce ulica Wrzosowa, Sala Gromadka Puchatka

Kielce ulica Wrzosowa Sala Tygrysków

Przedszkole Nasza Babcia Kielce ulica Wrzosowa Sala Tygrysków

Kielce ulica Wrzosowa Szatnia

Przedszkole Nasza Babcia Kielce ulica Wrzosowa Szatnia

Kielce ulica Klonowa, Sala Biedronek

Przedszkole Nasza Babcia Kielce ulica Klonowa, Sala Biedronek

powrót