Nasza Babcia Przedszkole – ul. Wrzosowa

Przedszkole – ul. Wrzosowa

Niepubliczne Przedszkole Artystyczno-Językowe „Nasza Babcia” działa od 01.09.2011 r. na podstawie wpisu do Ewidencji Szkół i Placówek Niepublicznych decyzją Prezydenta Miasta Kielce nr 51. Oznacza to, że podlega stałemu nadzorowi Kuratorium Oświaty i Wychowania, co jest gwarancją wysokiego poziomu zajęć prowadzanych przez dobrze wykwalifikowaną kadrę. Placówka spełnia również wszystkie wymogi formalne w zakresie sanitarnym i przeciwpożarowym.

Przedszkole specjalnie wybudowane i dostosowane do potrzeb najmłodszych, otoczone ogrodem z bezpiecznym placem zabaw.

Jak sama nazwa mówi, pragniemy stworzyć atmosferę życzliwości, ciepła, spokoju i zaufania – jak u NASZEJ BABCI. Pod okiem doświadczonych pedagogów – dzieci zdobywają wiedzę, poznają nowych przyjaciół, uczą się samodzielności i współdziałania w grupie. To miejsce, gdzie zabawa jest nauką, a nauka zabawą.