ScrollToTop
Nasza Babcia Warunki lokalowe – ul. Strasza

Warunki lokalowe – ul. Strasza

Przedszkola „Nasza Babcia” specjalnie wybudowane i dostosowane do potrzeb najmłodszych. Budynki w bezpiecznej odległości od ulicy, obok pięknych zielonych terenów.

Co nas wyróżnia:

  1. W przedszkolach pracuje wysoko wykwalifikowana kadra –  specjaliści z wielu dziedzin , każdy posiada wyższe wykształcenie. Oprócz nauczycieli wychowania przedszkolnego w naszej placówce dzieci są pod stałą opieką pedagoga specjalnego, logopedy, psychologa, anglistki, trenera gimnastyki korekcyjnej oraz specjalisty od zajęć muzycznych.
  2. Panuje u nas domowa atmosfera, a grupy liczą do 18 dzieci. Dzięki małym grupom możemy skupić się na indywidualnych potrzebach każdego dziecka. Szybciej dostrzegamy problemy naszych podopiecznych i możemy im skutecznie przeciwdziałać.
  3. Sale dydaktyczne –duże ( ponad 55 m2 ), kolorowe i bogato wyposażone w  sprzęt audiowizualny (m.in. tablica interaktywne, konsola Xbox) , pomoce dydaktyczne, gry i zabawki. Z każdej wyjście bezpośrednio do ogrodu.
  4. Szeroka gama zajęć dodatkowych w ramach czesnego.
  5. Łazienki dla dzieci z dostosowanym sprzętem higienicznym.
  6. Kuchnia z zapleczem gastronomicznym. Jadłospisy ustalane przez dietetyka. Jesteśmy w stanie zapewnić dzieciom  każdy rodzaj diety .
  7. Pomieszczenia administracyjno- gospodarcze.
  8. Bezpieczne place zabaw.
powrót
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status