ScrollToTop
Nasza Babcia Warunki lokalowe – ul. Klonowa

Warunki lokalowe – ul. Klonowa

Przedszkola „Nasza Babcia” specjalnie wybudowane i dostosowane do potrzeb najmłodszych. Budynki w bezpiecznej odległości od ulicy, obok pięknych zielonych terenów – obok zalewu.

Co nas wyróżnia:

  1. W przedszkolach pracuje wysoko wykwalifikowana kadra –  specjaliści z wielu dziedzin , każdy posiada wyższe wykształcenie. Oprócz nauczycieli wychowania przedszkolnego w naszej placówce dzieci są pod stałą opieką pedagoga specjalnego, logopedy, psychologa, anglistki, trenera gimnastyki korekcyjnej oraz specjalisty od zajęć muzycznych.
  2. Panuje u nas domowa atmosfera, a grupy liczą do 18 dzieci. Dzięki małym grupom możemy skupić się na indywidualnych potrzebach każdego dziecka. Szybciej dostrzegamy problemy naszych podopiecznych i możemy im skutecznie przeciwdziałać.
  3. Sale dydaktyczne –duże ( ponad 55 m2 ), kolorowe i bogato wyposażone w  sprzęt audiowizualny (m.in. tablica interaktywne, konsola Xbox) , pomoce dydaktyczne, gry i zabawki. Z każdej wyjście bezpośrednio do ogrodu.
  4. Szeroka gama zajęć dodatkowych w ramach czesnego.
  5. Łazienki dla dzieci z dostosowanym sprzętem higienicznym.
  6. Kuchnia z zapleczem gastronomicznym. Jadłospisy ustalane przez dietetyka. Jesteśmy w stanie zapewnić dzieciom  każdy rodzaj diety .
  7. Pomieszczenia administracyjno- gospodarcze.
  8. Bezpieczne place zabaw.
powrót