ScrollToTop
Nasza Babcia Archiwum Wyjazd do teatru „Kubuś” na przedstawienie teatralne „Koziołek Matołek”, Klonowa grupy „Rybki” i Biedronki”, Wrzosowa – grupy starsze, godz. 9:00.

Wyjazd do teatru „Kubuś” na przedstawienie teatralne „Koziołek Matołek”, Klonowa grupy „Rybki” i Biedronki”, Wrzosowa – grupy starsze, godz. 9:00.

Wyjazd do teatru „Kubuś” na przedstawienie teatralne „Koziołek Matołek”, Klonowa grupy „Rybki” i Biedronki”, Wrzosowa – grupy starsze, godz. 9:00.

Dzieci obejrzą pogodne, rozśpiewane, żywiołowe i pełne uroku przedstawienie, którego główny bohater – Koziołek przemierza świat, szukając swego miejsca na ziemi. Odwiedza egzotyczne kraje, poznaje ich mieszkańców i przeżywa wiele emocjonujących przygód – groźnych, śmiesznych i pouczających. Wychodzi cało z każdej opresji i w chwale przybywa do Pacanowa, odnajdując całkiem blisko to, co dla niego najlepsze.

Wyjazd 8:30, w tym dniu śniadanie o godz. 8:00. Na WRZOSOWEJ możliwy wyjazd jeszcze wcześniej.

 

powrót