ScrollToTop
Nasza Babcia Archiwum Wyjazd do Straży Pożarnej – data będzie podana później

Wyjazd do Straży Pożarnej – data będzie podana później

Wyjazd do Straży Pożarnej

 

Z okazji Dnia Strażaka wszystkie przedszkolaki udadzą się …… maja 2015r. do siedziby Straży Pożarnej. Strażacy opowiedzą o trudnej i niebezpiecznej pracy jaką wykonują oraz odpowiedzą na liczne pytania dzieci. Wielką atrakcją będą samochody strażackie, za kierownicą których będzie mogło usiąść każde dziecko. Pan strażak pokarze także kabinę załogi, strażacki sprzęt zamontowany w wozach oraz sygnały. Przedszkolaki będą mogły skorzystać z możliwości ubrania strażackich hełmów. To spotkanie z pewnością na długo pozostanie w pamięci dzieci. Być może niektórzy z uczestników tego wydarzenia, gdy osiągną odpowiedni wiek, zasilą strażackie szeregi, by nieść pomoc innym ludziom.

powrót