ScrollToTop
Nasza Babcia Media o nas Strefa biznesu Echa Dnia o naszym przedszkolu weekendowym podczas “Weekendu Finansów i Nieruchomości w Galerii Echo”…

Strefa biznesu Echa Dnia o naszym przedszkolu weekendowym podczas “Weekendu Finansów i Nieruchomości w Galerii Echo”…

W związku z udziałem Prywatnego Przedszkola Artystyczno-Językowego “Nasza Babcia” w “Weekendzie Finansów i Nieruchomości w Galerii Echo”, który odbył się w dniach 24-25 marca 2012, na łamach portalu www.strefabiznesu.echodnia.eu można było przeczytać o naszej inicjatywie – “przedszkole weekendowe”:

 “…Rodzice będą mogli zostawić swoje pociechy w specjalnie przygotowanym przedszkolu weekendowym zorganizowanym przez Przedszkole Nasza Babcia, gdzie wykwalifikowani pedagodzy i animatorzy zaproszą dzieci do wspólnych zabaw.Organizatorzy przygotowali dla odwiedzających Galerię Echo liczne konkursy z nagrodami…”

Poniżej linki do źródeł:
Artykuł na www.strefabiznesu.echodnia.eu  z dnia 2012-03-22
Artykuł na www.strefabiznesu.echodnia.eu z dnia 2012-03-24

powrót