ScrollToTop
Nasza Babcia Media o nas Przedszkole “Nasza Babcia i jego chiński gość w Radiu Kielce…

Przedszkole “Nasza Babcia i jego chiński gość w Radiu Kielce…

Nowy Rok – to najważniejsze święto w tradycyjnym kalendarzu chińskim, które przypada 10 lutego czyli w najbliższą niedzielę. Najmłodsi kielczanie z przedszkola „Nasza Babcia” mieli okazje poznać chińskie tradycje, kulturę i przysmaki związane z obchodami tego święta. „Chiński dzień w przedszkolu” zorganizowała praktykantka, która przebywa w Kielcach dzięki Stowarzyszeniu Studentów AIESEC. Wolontariuszka Ma Qing (czytaj : MA CIN ) tańczyła, śpiewała i częstowała herbata i specjalnymi pierogami z mięsem, kapustą pekińską i porem.

Na zakończenie chińska wolontariuszka obdarowała każdego przedszkolaka pieniążkami na szczęście – czyli „Lucky Money”

-Renata Morąg

Poniżej zamieszczamy audycję Radia Kielce, dotyczącą tego wydarzenia:

W przypadku problemów z odtwarzaniem, prosimy o pobranie audycji na dysk twardy. Wystarczy kliknąć prawym klawiszem myszy na linku i wybrać pozycję ‘Zapisz element docelowy / link jako’:
Gość z Chin w przedszkolu [3 MB]

powrót