ScrollToTop
Nasza Babcia Archiwum “Nasza Babcia ” na ul.Klonowej 39 a

“Nasza Babcia ” na ul.Klonowej 39 a

Miło nam poinformować, że od 1 września 2013 r. zostanie otwarte drugie Niepubliczne Przedszkole  Nasza Babcia na ul. Klonowej 39 a. Lokal (oddalony od ulicy, blisko zalewu ) od podstaw jest przygotowywany dla naszych przyszłych podopiecznych. Najmłodszą grupę przywita żyrafa Mia  wraz z przyjaciółmi w sali- afrykańskiej sawannie. Starsze przedszkolaki będą spotykać się z mieszkańcami mórz i oceanów wraz z rybką Nemo. Natomiast najstarsze dzieci spędzać będą czas w sali –  łące z biedronką Zuzą, kolorowymi motylami i cieplutkim słoneczkiem.

Każda z sal jest przestronna, nowocześnie umeblowana i doskonale wyposażona w pomoce dydaktyczne.

W  grupach  pracować będzie nauczyciel wychowawca oraz drugi nauczyciel/pomoc nauczyciela. Dzięki temu dzieci otoczone będą  właściwą opieką pedagogiczną. Niewielkie grupy sprzyjać będą łatwiejszej adaptacji.

Posiadamy również dużą salę gimnastyczną , gdzie odbywać się będą zajęcia sportowe,  gimnastyka korekcyjna, karate,  tańce oraz wszelkie imprezy.

Kuchnia wyposażona w specjalistyczny sprzęt kuchenny, dzięki temu śniadanka oraz podwieczorki  będziemy przygotowywać na miejscu. Obiadki dostarczać będzie  nam sprawdzona  firma cateringowa.

Już dziś  zapraszamy do obejrzenia Przedszkola – starszej  siostry „Naszej Babci” przy ul. Wrzosowej 89, które prowadzimy od 2011 r. Warunki na ul. Klonowej będą bardzo zbliżone.

 

Zapraszamy dzieci od 2 roku życia.

powrót