ScrollToTop
Nasza Babcia Media o nas vivetargi.pl o wizycie swoich piłkarzy w naszym przedszkolu …

vivetargi.pl o wizycie swoich piłkarzy w naszym przedszkolu …

Ta informacja nie mogła nie pojawić się w serwisie vivetargi.pl, bo przecież warto pochwalić się tym, że piłkarze poza treningami znajdują jeszcze czas na promocję sportu wśród najmłodszych. Również jesteśmy bardzo zadowoleni z tego faktu. Poniżej zamieszczamy fragmenty artykułu:

“…Kilka dni przerwy pomiędzy ważnym meczem w Lidze Mistrzów a hitem Superligi zawodnicy poświęcili na spotkanie z najmłodszymi fanami z Przedszkola „Nasza Babcia” w Kielcach…”

“…Szczególnie aktywny był Grzegorz Tkaczyk, którego syn Mateusz uczęszcza właśnie do tego Przedszkola. Do przedszkolaków w tej placówce należy również Iga, córka Mariusza Jurasika…”

Link do całego artykułu:
Artykuł
Galeria

powrót
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status