Nasza Babcia Archiwum 28.02.2017 – PRZESŁUCHANIA DO WEWNĄTRZPRZEDSZKOLNEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO PT. „Wierszyki z morałem”.

Wiemy, że w murach naszego przedszkola jest mnóstwo małych talentów, które chcemy pokazać szerszej publiczności. W tym celu Przedszkole „Nasza Babcia” organizuje wewnątrz przedszkolny konkurs recytatorski, którego hasłem przewodnim są wierszyki z morałem.

Zapraszamy chętnych Rodziców do przygotowania swoich dzieci do przesłuchania, które odbędzie się 28.02.2017r. w naszym przedszkolu.

Nauczycielki prosimy o informowanie Rodziców o tym wydarzeniu.

Termin zgłaszania dzieci i zapisy do 17.02.2017.

Zwycięzcy wewnątrz przedszkolnego konkursu będą reprezentować nasze przedszkole w kwietniu na III Międzyprzedszkolnym Konkursie Recytatorskim w Bibliotece Wojewódzkiej w Kielcach.

Podział grup ze względu na wiek:

3 – latki

4 – latki