Nasza Babcia Archiwum 10.04.2014r. (czwartek) – Zapraszamy dzieci na interaktywne spotkanie z autorką książeczek dla dzieci Bogusławą Hodyl w powiązaniu z teatrzykiem pt. „ Strach na wróble”.

Temat teatrzyku obejmuje głównie upływ czasu. Dzieci  oglądając – mogą utrwalać sobie  nazwy: pór roku, miesięcy, dni tygodnia. Poznają kalendarz i podstawowe jednostki czasu. Zabawne dialogi, barwna scenografia, piosenki wykonywane na żywo z profesjonalnym podkładem, dobry kontakt aktorów z dziećmi sprawiają że program od lat cieszy się powodzeniem publiczności.

ul. Wrzosowa godz. 9:30

ul. Klonowa godz. 11:00