Nasza Babcia Wrzosowa 1.03.2017 r. (środa) –„Ja też potrafię pomóc – udzielanie pierwszej pomocy”- teatr Patigo godz. 9:15 (Klonowa), godz. 10:30 (Wrzosowa)

W dniu 1 marca w naszym przedszkolu gościć będziemy Teatr Patigo. Artyści zaproponują naszym najmłodszym zetknięcie się z tematem pierwszej pomocy w lekkiej i łatwo przyswajalnej formie. Ratownik medyczny wprowadzi dzieci w tajniki pierwszej pomocy medycznej jednocześnie ucząc telefonów alarmowych oraz podstawowych i najważniejszych czynności związanych z ratownictwem. Pokaz przeprowadzany będzie w sposób prosty i ciekawy nawet dla najmłodszych grup wiekowych, a wprowadzenie porównań z zakresu pomocy do najlepiej znanej dzieciom tematyki bajkowej daje znakomite efekty.  Na zakończenie spotkania proponujemy krótkie sprawdzenie przyswojonych wiadomości.