ScrollToTop
Nasza Babcia Archiwum 01.04.2015r. (środa), godz. 11:00– wyjazd do teatru Lalki i Aktora KUBUŚ

01.04.2015r. (środa), godz. 11:00– wyjazd do teatru Lalki i Aktora KUBUŚ

01.04.2015r. (środa), godz. 11:00– wyjazd do teatru Lalki i Aktora KUBUŚ na przedstawienie pt.: „Smakołyki ciotki Klotki”- wszystkie grupy (przedszkolne)

wyjazd ok. godz. 9:40 (ul. Klonowa)

  1. godz. 10:00 (ul. Wrzosowa)

 

Przedszkolaki obejrzą w teatrze bardzo zabawne przedstawienia, w którym jedna śmieszna scena goni drugą. Główną bohaterkę sztuki jest samotnie mieszkająca, ekscentryczna i roztrzepana ciotka Klotka, którą odwiedzają tylko dwie sąsiadki i czasami listonosz. W domu ciotki mają miejsce dziwne i tajemnicze zdarzenia. Ich sprawczynią jest mysz Klaudyna, która uwielbia ciotkę i wcale nie chce jej przestraszyć, tylko się z nią zaprzyjaźnić, co nie jest łatwe, bo ciotka panicznie boi się myszy. Sztuka w bardzo lekki i dowcipny sposób porusza problem lęku, który pojawia się zarówno u dzieci, jak i dorosłych. Lęk przybiera różną postać, bywa uciążliwy i często utrudnia codzienne życie. Spektakl pokazuje, że czasami strach ma wielkie oczy, a jednym ze sposobów pokonania go może być bliższe poznanie jego przyczyny.

 

powrót
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status