ScrollToTop
Nasza Babcia Klonowa WYJAZD DO TEATRU LALKI I AKTORA „KUBUŚ” 13.12.2017

WYJAZD DO TEATRU LALKI I AKTORA „KUBUŚ” 13.12.2017

WYJAZD DO TEATRU LALKI I AKTORA „KUBUŚ” 13.12.2017

– dwa autokary (jeden Klonowa, jeden Wrzosowa)

– śniadanie 07.40

– wyjazd 08.20 Klonowa i Wrzosowa

– spektakl „Kopciuszek” 09.00

Kopciuszek” to jedna z najbardziej znanych i lubianych baśni, przedstawiana w wielu wersjach na całym świecie.

To opowieść o tym, że los sprzyja ludziom dobrym i szlachetnym, ale również o cudowności i niezwykłości świata, który w naszej realizacji jest cały zaczarowany. Oprócz Wróżki występuje w niej bowiem gadający kot, śpiewające warzywa i mówiące dziwnymi językami przedmioty, a wszystko to za sprawą magii teatru lalek.

Konwencją spektaklu są lalki typu muppety, takie jakie można zobaczyć w filmach i programach Jima Hensona. Przedstawienie zrealizowane zostało również w planie aktorskim, z elementami interakcji z widzem.

powrót