Nasza Babcia Klonowa Wakacje

Wakacje

W czasie wakacji w naszym przedszkolu dzieci będą mogły pogłębić swoją wiedzę podczas poznawania świata za pomocą wszystkich zmysłów w oparciu o teorię inteligencji wielorakiej H. Gardnera.
W wakacje zapraszamy dzieci do projektu „Świat w oczach dziecka”
W lipcu i sierpniu  wspólnie rozwiążemy wiele zagadek dotyczących otaczającej nas rzeczywistości.
W trakcie wakacyjnej podróży przez świat czeka nas wiele fascynujących przygód.
W lipcu dowiemy się co kolory jakich używamy mówią o naszym charakterze i emocjach, poznamy po co ptak ma dziób, a kot wąsy i dlaczego pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. Sprawdzimy czy korzenie zawsze rosną w ziemi, czy zrywanie liści boli roślinę i czy wierzba płacząca naprawdę płacze.
W sierpniu otrzymamy odpowiedź, czy na innych planetach jest życie, jak powstają bańki mydlane, dlaczego muchy lubią siadać na naszym jedzeniu, czy pingwin to ptak i dlaczego ptaki mają zakładane obrączki. Dowiemy się czy ryby nie mają głosu i czy ptaki umieją mówić. Z każdej wyprawy dzieci przywiozą wiele nowych wiadomości, mnóstwo miłych wspomnień, wspólnych działań i ciekawych pamiątek własnoręcznie wykonanych..
Gwarantujemy wspaniałą zabawę, mnóstwo przygód oraz niezapomniane wakacje!