ScrollToTop
Nasza Babcia Klonowa Wakacje

Wakacje

Wakacje w przedszkolu, czyli Wakacyjny „Worek rozmaitości”

Czas wakacji w naszym przedszkolu.

Oferta jest propozycją nie tylko dla naszych przedszkolaków, ale również dla wszystkich dzieci w wieku od 3 do 7 lat, których przedszkola są zamknięte w okresie wakacji.
Dzieci będą mogły pogłębić swoją wiedzę podczas poznawania świata za pomocą wszystkich zmysłów w oparciu o teorię inteligencji wielorakiej H. Gardnera.
W wakacje zapraszamy dzieci do projektu „Świat w oczach dziecka”
W lipcu i sierpniu wspólnie rozwiążemy wiele zagadek dotyczących otaczającej nas rzeczywistości.
Nowe wiadomości podczas zabawy poznamy w czterech blokach tematycznych w cyklach tygodniowych:
I tydzień Świat kolorów
II tydzień Świat zwierząt
III tydzień Świat ptaków
IV tydzień Świat roślin
W trakcie wakacyjnej podróży przez świat czeka nas wiele fascynujących przygód.
W lipcu dowiemy się co kolory jakich używamy mówią o naszym charakterze i emocjach, poznamy po co ptak ma dziób, a kot wąsy i dlaczego pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. Sprawdzimy czy korzenie zawsze rosną w ziemi, czy zrywanie liści boli roślinę i czy wierzba płacząca naprawdę płacze.
W sierpniu otrzymamy odpowiedź, czy na innych planetach jest życie, jak powstają bańki mydlane, dlaczego muchy lubią siadać na naszym jedzeniu, czy pingwin to ptak i dlaczego ptaki mają zakładane obrączki. Dowiemy się czy ryby nie mają głosu i czy ptaki umieją mówić. Z każdej wyprawy dzieci przywiozą wiele nowych wiadomości, mnóstwo miłych wspomnień, wspólnych działań i ciekawych pamiątek własnoręcznie wykonanych..
Gwarantujemy wspaniałą zabawę, mnóstwo przygód oraz niezapomniane wakacje!

powrót