ScrollToTop
Nasza Babcia Klonowa TEATRZYK  „KRUSZYNKA” W WYKONANIU TEATRU LALEK PINOKIO

TEATRZYK  „KRUSZYNKA” W WYKONANIU TEATRU LALEK PINOKIO

TEATRZYK  „KRUSZYNKA” W WYKONANIU TEATRU LALEK PINOKIO

17.08.2022 r.:

Wrzosowa, godz. 09:10

Klonowa, godz. 11:30

Spektakl opowiadający o Kruszynce – cyrkowej słonicy. Nasza Kruszynka nie lubi pomagać innym, jest samolubna i myśli tylko o osobie. Zwierzątka zmuszone są jej pomagać. W końcu słonica odkrywa że prawdziwy sekret przyjaźni polega na wzajemnej pomocy i akceptacji samego siebie i innych. Akceptujmy innych i samych siebie bez znaczenia kim jesteśmy i jak wyglądamy. Przedstawienie edukacyjne i pouczające. W sposób bajkowy pokazuje wartości przyjaźni, zrozumienia, akceptacji i pomocy potrzebującym. Sztuka oparta na fragmentach sztuki Pani Izabeli Degórskiej.

powrót