ScrollToTop
Nasza Babcia Galeria zdjęć – ul. Wrzosowa

Więcej zdjęć znajdziesz na naszym profilu Facebook

Zobacz

Galeria zdjęć – ul. Wrzosowa

Każde z dzieci mogło sprawdzić swoje umiejętności fizyczne.

Dziś mieliśmy specjalnych gości. Państwo Policjanci uczyli dzieci jak prawidłowo zachowywać się na ulicy by być bezpiecznym.

Z okazji urodzin życzę Ci wszystkiego, co najpiękniejsze. Żeby nigdy nie brakowało Ci dobrej zabawy i przyjaciół i żeby spełniły się wszystkie Twoje marzenia.

Dzwoni, śpiewa serce moje, że dziś urodziny Twoje. Więc ja składam Ci życzenia zdrowia szczęścia i powodzenia!

Sto uśmiechów, Sto poduszek, No i tysiąc czerwonych serduszek. Życzenia najlepsze, na co dzień uśmiechu, i co najlepsze, to niech Cię nie ominie. Te dni wesołe niech wolno upływają, a tych smutnych to nie ma być wcale!

Zamiast kwiatów pachnących, przesyłam Ci moc słów gorących, dużo zdrowia, pomyślności, słońca i radości. To o czym marzysz żeby się spełniło, a to co kochasz, żeby Twoje było…

Niech smutek zniknie w górskim potoku, by radość kwitła jak róża co roku. By na twej twarzy promyczek słońca, nigdy nie zniknął i trwał do końca.

Dzwoni, śpiewa serce moje, że dziś urodziny Twoje. Więc ja składam Ci życzenia zdrowia szczęścia i powodzenia!

Zamiast kwiatów pachnących, przesyłam Ci moc słów gorących, dużo zdrowia, pomyślności, słońca i radości. To o czym marzysz żeby się spełniło, a to co kochasz, żeby Twoje było…

Niechaj wszystko Was otoczy, Co radością tchnie! Niech Wam zdrowiem świecą oczy Jakby gwiazdy dwie!

Tata Liwi, Pan Rafał Gliński trener Handball Stal Mielec, pokazał dzieciom jak wygląda trening przygotowujący do meczu.

Reprezentantki piłki ręcznej Korona Hanball, odwiedziły nasze przedszkole. Panie opowiedziały o swojej dyscyplinie sportu, przeprowadziły trening i obdarowały dzieci gadżetami swojej drużyny. Dziękujemy.

Dynie małe, dynie duże, dynie w dole, dynie w górze, dynie z lewej, dynie z prawej, dynie kręcą się w zabawie.

Z Białegostoku przyjechał do nas muzyk który pokazał dzieciom jak w prosty sposób można wykonać instrumenty z owoców i warzyw.

Dziś obchodzisz ważny dzień więc niech ziści Ci się sen w którym spełniasz swe marzenia, a los piasek w złoto zmienia.

Ile w ulu pszczół robotnic, ile pociąg mija zwrotnic, ile kwiatów liczy łąka, ile kropek ma biedronka, tyle szczęścia i słodyczy całe przedszkole Tobie życzy

Bądź jasnym promieniem dla tych, co słońca nie znają. Żyj zawsze czynem - nigdy marzeniem i niech Cię ludzie kochają.

Dzień Twych urodzin z kalendarza okazję miłą do życzeń stwarza: ciesz się z życia dobrego, niech nie przyniesie Ci nic złego, niech Ci zdrowie i szczęście sprzyja, a dobroć ludzka niech Cię nie omija.

Dzieci z wielkim zainteresowaniem przyglądały się dzisiejszemu przedstawieniu.

Tata Hani i Szymona, pokazał dzieciom jak pomóc poszkodowanemu w razie wypadku.

Dzieci z grupy Pszczółki, Liski i Muszelki uczą się projektować z klocków . Nauka programowania i robotyki należy bowiem do kreatywnych zajęć rozwijających strefę intelektualną dzieci nie tylko pod względem analitycznym, technicznym, logicznym, ale także abstrakcyjnym i kreatywnym

Na upalne dni najlepsza chłodna, własnoręcznie wykonana lemoniada

Grupy- Muszelki, Liski, Krasnale i Pszczółki bawili się w rytm hawajskiej muzyki

Pięciolatki wybrały się na wycieczkę na Telegraf. Podziwiały piękno letniej przyrody.

W Oblęgorku powstała jedyna w regionie, innowacyjna ścieżka dydaktyczno-przyrodnicza. Dzieci z naszego przedszkola już mogły wyruszyć w niezwykłą podróż, na szlak wypełniony mnóstwem edukacyjnych atrakcji i okraszony ogromną dawką wiedzy o świecie.

Wszystko, co było Twoim marzeniem... co jest i będzie w przyszłości, niech nie mija z cichym westchnieniem lecz się spełni w całości. Wszystko, co piękne i upragnione niech będzie w Twoim życiu spełnione!

Wszystkiego Najlepszego z okazji urodzin Wszystko co piękne i wymarzone Niech w Twoim życiu będzie spełnione. Niech życie słodko płynie, a wszystko, co złe niech szybko minie.

Robotyka łączy w sobie dziedziny z pogranicza informatyki, mechaniki, elektroniki, a także sensoryki i automatyki. Dzieci uwielbiają te zajęcia.

Dzieci z grupy Pszczółki i Liski, wspólnie obchodzą dzień UFO.

Niech szczęście i radość w Twoim sercu gości, A każdy poranek niesie same miłe przyjemności ...

Niech ten radosny urodzin dzień na zawsze Twe troski odsunie w cień i niech się śmieje do Ciebie świat blaskiem szczęśliwych i długich lat!

W dniu Twoich Urodzin. Dużo zdrówka i miłości, moc uśmiechu i słodkości, mało smutku oraz łez pełni szczęścia jeśli chcesz.

Z okazji rocznicy urodzin Marii Konopnickiej, dyrekcja Klubu Wojskowego, zaprosiła dzieci z naszego przedszkola, by wspólnie świętować to wydarzenie.

Trudno myśli ubrać w słowa, oddać piórem życzeń kwiat.. wyrzec to, co serce chowa.. Powiem krótko: żyj 100 lat

Zdrowia, szczęścia, pomyślności, w każdej chwili moc radości. Niech Ci pachną kwiaty, drzewa i niech wszystko „sto lat” śpiewa!

Życzymy Ci: - Aby każdy dzień miał kształt Twoich marzeń, - Aby Twą drogę ominęły wszelkie troski i niepowodzenia, - Abyś przeszedł życie w pełni, lecz zawsze pozostał sobą. Życzymy Ci takich chwil, w których z uśmiechem na twarzy mógłbyś powiedzieć: JESTEM SZCZĘŚLIWY!!!

Dzieci z wielką ciekawością obejrzały zabawki jakimi bawiły się babcie, dziadkowie. Chętnie też wysłuchały krótkich opowiadań o ich historii.

Mamusia, mamunia, mamcia czasami, Tatuś, tatulek, tatko kochany. Dnia 26.05.2021 roku w naszym przedszkolu obchodziliśmy święto „Mamy i Taty”.

"Dziś Święto naszych Mam i Tatusiów, piękny to czas Niech , więc zabrzmi radość pośród nas,niech nucą ptaszki pośród drzew. Dla Ciebie tato i moja mamo! Dla Was jest ten miłości żar, I słodkich uczuć szczęścia dar. To dla Was dziś kwitnie piękny róży kwiat Żyjcie nam długo, sto lat!"

Cudownych rodziców mam z takim hasłem dzieci przywitały swoich rodziców.

Dzień Piekarza to okazja do przedstawienia ich ciekawej pracy. A rusza ona około szóstej po południu. Piekarze mieszają wówczas ciasto na chleb, pobierają składniki zgodnie z recepturą, kalibrują różne parametry, takie jak temperatura wody, mąki, powietrza w piekarni.

4 maja obchodzą swoje święto piekarze. To dzięki nim każdego dnia od wczesnych godzin porannych możemy zajadać się pysznymi bułeczkami czy chrupiącym chlebem. Dzieci pokusiły się i z pomocą pani Ani upiekły chleb.

Dzieci zwiedziły Ośrodek Tradycji Garncarstwa, a w nim muzeum. Wzięły udział w warsztatach gdzie własnoręcznie wyczarowały z gliny piękne filiżanki, dzbanuszki, talerzyki.

Dzieci obejrzały w teatrze pogodne, rozśpiewane, żywiołowe i pełne uroku przedstawienie, którego główny bohater – Koziołek przemierza świat, szukając swego miejsca na ziemi

Pracownica biblioteki przyjęła dzieci z grupy Liski i zapoznała je z możliwością wypożyczenia książki. Dzieci miały możliwość pooglądania dowolnych książek.

Dziś dzieci miały wielką frajdę. Mogły obejrzeć papugi które różniły się od siebie kolorem i wielkością.

Dzieci w bibliotece mogły zobaczyć jak są składowane książki, jak można je wypożyczyć. Zobaczyły regał z książkami dla dzieci. Wysłuchały też baję jaką przeczytała im Pani bibliotekarka.

Życzymy Ci słońca na każdym niebie, smaku, zapachu w codziennym chlebie, ptaków, motyli i chwil radosnych, a w sercu zawsze zielonej wiosny!

Dużo prezentów, wesołych momentów. Urodzin udanych, wśród przyjaciół kochanych. Dwie skrzynie łakoci i samych dobroci.

By ziściły się Twoje marzenia i plany, byś nadziei nigdy nie traciła. Krocz odważnie przez życie i słuchaj swego serca, lecz pamiętaj, by z pokorą przyjmować, co przyniesie Ci los. Najlepsze życzenia z okazji Urodzin!

Pan Piotr zorganizował dzieciom coś na wzór zawodów. Dzieci pokazały co nauczyły się dotychczas podczas zajęć karate.

Robotyka to interdyscyplinarny kierunek badań łączący zagadnienia inżynierii mechanicznej, elektrotechniki, automatyki i informatyki, którego celem jest tworzenie robotów, w tym sterowanie ich ruchem. Nasi podopieczni biorą udział w takich zajęciach i pod okiem specjalisty wykonują proste roboty.

Dzień Kobiet – coroczne święto obchodzone 8 marca od 1910 roku. Pierwszy dzień kobiet obchodzony był 28 lutego 1909[1], ustanowiony przez Socjalistyczną Partię Ameryki po zamieszkach i strajkach w Nowym Jorku. A u nas w przedszkolu, chłopcy przygotowali niespodzianki dla swoich koleżanek.

Dzieci z grupy Krasnale wykonały ciasto na kruche ciasteczka które były przepyszne

Dziękujemy i gratulujemy wszystkim biorącym udział w zabawie. Wszystkie prace pokazały jak wiele pracy włożyły dzieci i ich rodzice.

21 marca jest od 2012 roku Międzynarodowym Dniem Lasów. Święto to ustanowione zostało przez Zgromadzenie Ogólne ONZ w celu podno- szenia świadomości ludzi na temat znaczenia la- sów dla prawidłowego funkcjonowania planety. W tym dniu na całym świecie organizowane są akcje mające zwrócić uwagę na lasy i ich problemy.

Międzynarodowy Dzień Lasów ma na celu promowanie wiedzy na temat lasów i drzew, ich znaczenia dla nas i naszej planety oraz sposobów na ich ochronę. Dzieci wybrały się do lasu i tam Pani Ania opowiadała im o odpowiednim zachowaniu w tym miejscu.

26 lutego przypada Dzień Dinozaura. W przedszkolu rozpoczęliśmy niezwykłą wędrówkę poznając prehistoryczne zwierzęta. Oglądaliśmy przyniesione przez dzieci zabawki- dinozaury, albumy, plakaty, książki o dinozaurach. Przedszkolaki obejrzały ciekawe filmy edukacyjne, z których dowiedziały się jak żyły dinozaury. Wykonały wiele prac plastycznych a także edukacyjnych, wykorzystując przy tym różne materiały,dzięki temu Dzień Dinozaura przeniósł nas w odległy, fascynujący i wciąż tajemniczy świat.

Sto lat! Sto lat - wujek krzyczy. Ciocia wręcza kosz słodyczy, dziadek w nowej swej koszuli, babcia Cię do siebie tuli. Mama torcik dekoruje, tato wszystko to filmuje. Skąd to całe zamieszanie? Urodzinki masz kochanie.

26 lutego obchodzimy Dzień Dinozaura. W przedszkolu to nietypowe święto obchodzone jest z wielką przyjemnością. Dzieci uwielbiają dinozaury, a my o tym wiemy i wspólnie bawimy się i uczymy o tych dawnych stworzeniach.

Dzieci z grupy Liski, dowiedziały się jak należy dbać o zęby i jamę ustną by nie mieć kłopotów zdrowotnych.

Oceanarium daje nam możliwość zapoznania się z bliska z podwodnym życiem, którego bez odwiedzin w takim miejscu nie bylibyśmy w stanie zobaczyć. Dzięki swojej tajemniczości i niedostępności stworzenia z głębin są fascynujące.

Do Polski Walentynki dotarły w latach 90 ubiegłego wieku. Od początku Walentynki nie miały samych zwolenników, wręcz przeciwnie miały swoich przeciwników. Polacy uważali ten dzień za zamerykanizowane święto. Z biegiem lat coraz więcej osób przekonało się jednak do tego zwyczaju i z radością celebruje to święto.

14 lutego to magiczna data szczególnie dla wszystkich zakochanych. W przedszkolu dzieci podkreślają swoje przyjaźnie.

Serdeczne życzenia z okazji Twego święta, ktoś bardzo bliski o Tobie pamięta! Nastaw uszy, bo mam Ci coś ważnego do powiedzenia: choć czas płynie, Ty się nigdy nie zmieniaj!

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana itd., nie sposób zliczyć i wymienić wszystkich postaci.

Spotkanie z Mikołajem minęło w bardzo miłej atmosferze i przyniosła dzieciom wiele radości. Św. Mikołaj obdarował wszystkie dzieci prezentami. Cieszymy się, że Św. Mikołaj o nas pamiętał i czekamy na jego wizytę w przyszłym roku.

Dzień radosny, dzień jedyny dziś są Twoje urodziny, Z serca składam ci życzenia dużo szczęścia, powodzenia gości miłych, kosza kwiatów moc toastów i wiwatów

Dzieci bardzo intensywnie pracują przed świętami- występy , pieczenie pierniczków, wykonywanie ozdób choinkowych i prezentów dla najbliższych.

Kino Fenomen dla naszych podopiecznych, wyświetliło bajkę długometrażową o zwierzątkach żyjących na farmie.

Siedzę cichuteńko patrzę na okienko poruszyły się zasłonki! chyba już go widzę! chyba już go słyszę, zabrzęczały jego sanek dzwonki Dzyń. Dzyń. Dzyń Mikołaju Święty Dzyń. Dzyń, Dzyń przynieś nam prezenty

Choć Babcia z Dziadkiem lubią przesadzać próbując wnukom swoim dogadzać, to kocham ich za to ogromnie i za to, że zawsze są koło mnie, wtedy gdy ich potrzebuję, Babciu i Dziadku – dziękuję!

Dzieci z grupy Liski, przygotowały dla swoich dziadków życzenia, wierszyki i piosenki.

Nasze przedszkolaki chciały zajrzeć w przyszłość, sprawdzić co je czeka. Dzieci z grupy Muszelki chciały wspólnie się pobawić, poczarować i powróżyć.

Lilia rozkwita a róża opada piękny tulipan listeczki składa. A ja Ci składam szczere życzenia życzę Ci szczęścia i powodzenia to co mile i wymarzone w dniu twych urodzin będzie spełnione.

Dziś są Twoje urodziny! Bądź radosny i szczęśliwy! Nie bój się niczego, tutaj nie ma nic strasznego. Tylko prezentów gromada! Od mamy, taty i sąsiada! Kumpli jest już cała masa, zaczynaj zabawę! Na to czeka cała baza!

W dniu tak pięknym i wspaniałym życzę Tobie sercem całym moc uśmiechu i radości szczęścia, zdrowia, pomyślności. Niech w takim dzionku jak ten wszystkie troski umkną hen i nie wracają wcale, to wtedy będzie całkiem wspaniale!

Myszka Miki była w dniu dzisiejszym głównym bohaterem dnia wraz z kolorowymi kredkami.

W dniu Twojego święta najpiękniejsze życzenia, samych radosnych chwil i spełnienia nawet tych najskrytszych marzeń

Kiedy wspomnisz te młode chwile, które odeszły w mroczną dal, a które dały ci szczęścia tyle, uczujesz w sercu cichy żal, Zatęsknisz wtedy do tej przeszłości, w której ci jaśniał cały świat, bo zapamiętaj, że czas młodości to najpiękniejszy życia czas.

Zajęcia w grupie starszaków.

Pierwszy Dzień Jesieni przypada na dzień 23 września. Jesień jest bardzo dobrym czasem na obserwowanie zmian w przyrodzie i jej przygotowań do nadejścia zimy - opadające kolorowe liście i owoce drzew, gromadzenie przez zwierzęta zapasów na zimę, pojawienie się w lesie grzybów i odloty ptaków do ciepłych krajów. Dary jesieni - liście, kasztany, żołędzie czy suszone owoce, można wykorzystywać podczas gier i zabaw, a także zajęć plastycznych.

Dniu 10 listopada obchodziliśmy w naszym przedszkolu Święto Niepodległości. Z tej okazji wszystkie dzieci przyszły ubrane na galowo i uroczyście świętowali ten wyjątkowy dla Nas – Polaków dzień.

Dziś Dzień Chłopaka, ślę Ci więc życzenia, niechaj życie Twoje wciąż na lepsze się zmienia!

Niech wiatr zawsze wieje Wam w plecy, a słońce świeci w twarz. Niech dobry los da Wam zatańczyć wśród najjaśniejszych gwiazd!

Najlepsze życzonka, dużo zdrówka i słonka, humoru dobrego, życia kolorowego i wielkich wrażeń przy spełnianiu marzeń!

Życzymy Ci Snów sadem pachnących, myśli lekkich jak motyle, i uśmiechu w głębi duszy na przekór pokręconemu światu…

Ile w ulu pszczół robotnic, ile pociąg mija zwrotnic, ile kwiatów liczy łąka, ile kropek ma biedronka, tyle szczęścia i słodyczy w Dniu Urodzin Tobie życzy całe Przedszkole "Nasza Babcia"

Z okazji urodzin już pewnie dostałeś życzenia ... wszystkiego najlepszego od innych - my wiec życzymy Ci tego samego ale... 2 * więcej!

To było przeżycie. Pierwszy raz sam, na sam z żołnierzami i sprzętem.

01 wrzesień 2011 rok, to pierwszy dzień naszej przygody z opieką nad dziećmi. Rozpoczynaliśmy na ul. Wrzosowej z trzema grupami. I minęło 10 lat wspólnej zabawy, nauki i wychowania.

Snów sadem pachnących, myśli lekkich jak motyle, i uśmiechu w głębi duszy na przekór pokręconemu światu…

Nie tylko życzenia dla Ciebie mamy również tysiąc całusów bo Cię Kochamy!

Każdego roku o tej samej porze, Każdy Ci życzy co tylko może, Ja korzystając z tej sposobności, Życzę Ci szczęścia i wiele radości.

Świeczki się na torcie mienią, obok wiśnie się czerwienią, cudnie pachnie czekolada, skrzy się w szklankach lemoniada, baloniki wiszą w górze, klaun oklasków zbiera burzę, a to wszystko z tej przyczyny, że masz dzisiaj urodziny!

Dzisiaj nawet mały smoczek przyszedł na twój 4 roczek. Przyjmij więc od niego kwiatka na te Twoje 4 latka. Wszystkiego najlepszego!

Dzisiaj nawet mały smoczek przyszedł na twój 4 roczek. Przyjmij więc od niego kwiatka na te Twoje 4 latka. Wszystkiego najlepszego!

Zdrowia, szczęścia, pomyślności, niech od dzisiaj radość gości, lodów, ciastek i słodyczy tego Ci przedszkole życzy.

Dzieci zobaczyły jak powstają ulubione słodkości- cukierki i lizaki.

Wiele radości i zaskoczenia przywiózł do naszej placówki magik.

W dniu Twoich urodzin życzymy Ci zawsze uśmiechniętej buzi, wesołej zabawy i mnóstwa słodkich całusów.

Aby wszystkie fajne dni W żółwim tempie upływały, By co dzień uśmiechał się do Ciebie świat cały, By nigdy nie było porannej pobudki I wiatr rozwiewał wszystkie smutki.

Ostatnie dni ciepłe, dzieci wykorzystały do oglądania zmian następujących w lesie.

Pierwsze dni w przedszkolu. Dla części dzieci pierwsze dni w nowej sali.

Grupa animatorów zadbała o dobre samopoczucie dzieci. Zorganizowali wiele ciekawych zabaw.

Pierwsza wizyta na spektaklu w teatrzyku, bardzo spodobała się dzieciom. Chętnie pojadą kolejny raz.

Najlepsze życzonka, dużo zdrówka i słonka, humoru dobrego, życia kolorowego i wielkich wrażeń przy spełnianiu marzeń!

Nie tylko życzenia dla Ciebie mamy również tysiąc całusów bo Cię Kochamy!

Julianku,W dniu Twoich urodzin, życzymy Ci: Zabaw szalonych, Przygód wspaniałych, Snów kolorowych, Przyjaciół doskonałych, Góry słodkości, Samych radości, Dnia wesołego, BAW SIĘ NA CAŁEGO! Wszystkiego Najlepszego

Każdego roku o tej samej porze, Każdy Ci życzy co tylko może, Ja korzystając z tej sposobności, Życzę Ci szczęścia i wiele radości.

Piękna pogoda zachęca do zabaw. Maluszki skorzystały i szczęśliwe, skorzystały z zabawek przedszkolnych.

Dziś dzieci wykonały chmurkę i piękną tęczę.

Czerwiec, to miesiąc bez zabawek. Te ze sklepu pojechały na wakacje, a dzieci ze swoimi Paniami wykonują zabawki wg. swoich wyobraźni.

Lody bardzo smakowały dzieciom. Teraz wykonały pracę plastyczną z ulubionymi gałkami.

Maluszki cieszą się z ciepłych dni. Wreszcie będzie można usiąść na trawie, pobawić się piłką i skorzystać ze sprzętu na placu zabaw. A jak smakują lody...

Ciepłe dni, pozwalają na częstsze przebywanie na świeżym powietrzu. To radość dla dzieci.

15 czerwca obchodzimy Światowy Dzień Wiatru.W tym dniu WIATR ma swoje święto. Jako żywioł potrafi być zarówno naszym sprzymierzeńcem, jak i wrogiem. Czasem przybiera postać orzeźwiającej bryzy, czasem niszczycielskiego tornada.

Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają młodsze i starsze przedszkolaki. Mając na uwadze, że szczególnie w tym dniu dzieci powinny być uśmiechnięte, radosne i szczęśliwe, wszystkim zależy, aby był on pełen atrakcji, wyjątkowy i długo wspominany

Franku. W dniu Twoich urodzin, życzymy Ci: Zabaw szalonych, Przygód wspaniałych, Snów kolorowych, Przyjaciół doskonałych, Góry słodkości, Samych radości, Dnia wesołego, BAW SIĘ NA CAŁEGO! Wszystkiego Najlepszego

Dzieci lubią misie. Misie lubią dzieci.

Piękny występ dla rodziców.

Maluszki również obchodziły dzień flag.

W dniu pszczoły, dzieci wykonały podobiznę tego owada.

Pani Basia z dziećmi zrobiła zajączki, którymi dzieci bardzo fajnie się bawią.

Dla Ciebie tato i moja mamo! Dla Was jest ten miłości żar, I słodkich uczuć szczęścia dar. To dla Was dziś kwitnie piękny róży kwiat Żyjcie nam długo, sto lat!"

Dziś Święto naszych Mam i Tatusiów, piękny to czas Niech , więc zabrzmi radość pośród nas,niech nucą ptaszki pośród drzew.

Dzieci poznały jak wygląda flaga Polski. Pomalowały kontury flagi.

Świeczki się na torcie mienią, obok wiśnie się czerwienią, cudnie pachnie czekolada, skrzy się w szklankach lemoniada, baloniki wiszą w górze, klaun oklasków zbiera burzę, a to wszystko z tej przyczyny, że masz dzisiaj urodziny!

Pani psycholog podczas zabawy z dziećmi wykonuje swoje obowiązki.

Choć jeszcze małe ale już poznają symbole Polski.

Maluszki posadziły warzywa w ogródku przedszkolnym i poszły na spacer przyglądać się otaczającej roślinności.

Dzieci dowiedziały się o ważności pszczół w naszym życiu. spróbowały również miodek.

Maluszki ćwiczą motorykę małą.

Dzięki pracowitości pszczół,możemy jeść jabłka, maliny, czereśnie, ogórki jak i wiele innych owoców i warzyw. Zapylają też rośliny użytkowane do innych celów – ozdobnych, leczniczych, kosmetycznych i tekstylnych.

W pierwszym wagonie olbrzymie słonie. Dalej żyrafy... lisy... niedźwiedzie... Na samym końcu pyszny tort jedzie... Zające z miną uśmiechniętą wołają: "Dziś jest Twoje święto”

Dzieci w grupie Gromadka Puchatka, wyszukiwały dziś przedmioty mające kolor zielony.

Dzieci dowiedziały się, że na świecie żyją ludzie nie tak samo jak my.

Jak ważne są w naszym życiu pszczoły, dowiedziały się dzieci.

Dziś w sali GP królowały żabki

Świeczki się na torcie mienią, obok wiśnie się czerwienią, cudnie pachnie czekolada, skrzy się w szklankach lemoniada, baloniki wiszą w górze, klaun oklasków zbiera burzę, a to wszystko z tej przyczyny, że masz dzisiaj urodziny!

W pierwszym wagonie olbrzymie słonie. Dalej żyrafy... lisy... niedźwiedzie... Na samym końcu pyszny tort jedzie... Zające z miną uśmiechniętą wołają: "Dziś jest Twoje święto”

Dzieci z grupy najmłodszej , czekając na słoneczne dni wiosenne, same zaczęły sadzić warzywa w naszym małym ogródeczku.

"Dla Was dziś kwiaty i uśmiechy. I pierwszy promień bliskiej wiosny. Dzień bez kłopotów i bez trosk. Dużo radości.

Ruch to zdrowie- Dzieci z GP uwielbiają zabawy gdzie mogą sprawdzić swoje umiejętności

Wiele prac wykonujemy z papieru. Na papierze rysujemy, Ale skąd on jest?

Dzisiaj nawet mały smoczek przyszedł na twój 4 roczek. Przyjmij więc od niego kwiatka na te Twoje 4 latka. Wszystkiego najlepszego!

Zdrowia, szczęścia, pomyślności, niech od dzisiaj radość gości, lodów, ciastek i słodyczy tego Ci przedszkole życzy.

Światowy Dzień Ziemi obchodzimy co roku 22 kwietnia. Maluszki poznają nowe informację i sposoby zachowań które nie będą szkodzić Ziemi.

Zanim przyjdzie gość w czerwonym ubraniu, dzieci robią pracę z Jego podobizną.

Dzieci czekają na Mikołaja. Wraz z paniami przystrajają salę by miło przyjąć oczekiwanego gościa.

Babeczki marchewkowe będą dzisiaj przysmakiem wszystkich dzieci.

Dziś dzieci rozmawiały o tym jaka pogoda może być jesienią.

Maluszki z ciociami bawili się w otoczeniu postaci bajkowych.

Dzieci pięknie się przebrały w bohaterów bajek. Razem z panią Kasią bawili się przy muzyce bajkowej.

Pani Basia pokazała dzieciom ilustracje postaci z bajek i wspólnie zastanawiali się nad ich imionami.

Dzień Jeża w przedszkolu świetna okazja, by 10 listopada uświadomić najmłodszym jaką rolę w środowisku pełnią jeże, co im zagraża i jak im pomóc

Podczas zajęć plastycznych, dzieci miały za zadanie przyozdobić sweterek jeża.

Andrzejki są nieoficjalnym świętem, które każdego roku wypada w tym samym dniu w wigilię przed dniem św. Andrzeja. Maluszki z grupy Tygryski również świętowali.

Andrzejki, jędrzejówki, jędrzejki. Obchodzone w Polsce w noc z 29 na 30 listopada, w wigilię świętego Andrzeja. Nasze maluszki też próbują wróżyć.

Dzieci poznały nazwy i wygląd warzyw. Na zakończenie wspólnie wykonały sok.

Pasowanie na przedszkolaka to jeden z ważniejszych momentów w życiu małego dziecka. Od tego dnia staje się pełnoprawnym przedszkolakiem. Podczas uroczystości dzieci mówiły wierszyki i brały udział w różnych zabawach

Każde dziecko lubi ciasto. A to które same zrobiły, smakuje najbardziej.

Pani Basia pokazała i opowiedziała dzieciom o dyni.

Ziemniak nie tylko dobrze smakuje, ale przydaje się do zabawy.

Co ukrywa dynia w środku? – dzieci podczas zabawy zapoznały się z wyglądem zewnętrznym i tym co ma w środku. Potem wspólnie brali udział w zabawach.

Jesienny spacer pokazał dzieciom ile kolorów mogą mieć spadające liście, jakie kształty mają liście.

Maluszki dowiedziały się wiele o marchewce, jak wygląda, jaki ma smak, co możemy zrobić z niej.

Dziś dzieci ze swoimi paniami wykonały ciasto marchewkowe.

Jak należy zachowywać się na ulicy, by czuć się bezpiecznie. Tego dowiedziały się dzieci.

Maluszki poznały wygląd dyni.

Wizyta zawodniczek Korony Handball w grupie Misie. Wspólnie pobawili się piłką i na pożegnanie dzieci przekazały własnoręcznie zrobioną pamiątkę.

Mała szyszka a w ilu zabawach może być wykorzystana.

Pogoda sprzyjała by jechać do ogrodu botanicznego. Dzieci były zauroczone tym co zobaczyły.

Tak spędzamy czas w żłobku. Jest wesoło i ciekawie.

Z okazji urodzin życzę Ci wszystkiego, co najpiękniejsze. Żeby nigdy nie brakowało Ci dobrej zabawy i przyjaciół i żeby spełniły się wszystkie Twoje marzenia.

Najlepsze życzonka, wielkiego w życiu słonka, smutków małych jak biedronka, szczęścia dużego jak smok, pomyślności na kolejny życia rok i miłości, bo ona dostarczy Wam radości.

Dużo prezentów, wesołych momentów. Urodzin udanych, wśród przyjaciół kochanych. Dwie skrzynie łakoci i samych dobroci.

W tym roku przyjście jesieni nie zepsuło pogody. Ciepłe dni pozwalają na spacer.

Maluszki poznały nowe słowa związane z porą jesienną.

Dzieci obchodziły dzień Jabłka. Celem zajęć i wspólnej zabawy była integracja dzieci oraz zachęcanie ich do spożywania owoców, a w szczególności jabłek i to pod różnymi postaciami z powodu jego walorów zdrowotnych i odżywczych

Dzisiaj każdy chłopiec miał swój dzień. Nasi chłopcy z grupy Tygryski również obchodzili swoje święto. Było mnóstwo dobrej zabawy, radości.

Pani Jesień odwiedziła dzieci i opowiedziała o tym co dzieci mogą zaobserwować o tej porze w przyrodzie.

Grzybek tu, grzybek tam... Dzieci własnoręcznie wykonały sylwety grzybów.

Zielone, czerwone, okrągłe i pachnące, a jako przekąska niezwykle sycące. Jabłko – pełne witaminek dla chłopaków i dziewczynek. Wszyscy jabłka chętnie jemy i DZIEŃ JABŁKA ŚWIĘTUJEMY

Chłopcy dzisiejszy dzień obchodzą na sportowo. Dziewczynki wynagrodzili ich medalami.

Zdjęcia z pobytu dzieci w Żłobku i Przedszkolu “Nasza Babcia” znajdziecie Państwo na Facebook na stronie “Przedszkole i Żłobek Nasza Babcia”

powrót