ScrollToTop
Nasza Babcia Galeria zdjęć – ul. Klonowa

Więcej zdjęć znajdziesz na naszym profilu Facebook

Zobacz

Galeria zdjęć – ul. Klonowa

W dniu Twych urodzin, w dniu pełnym radości, Życzę, aby uśmiech na Twej twarzy gościł! Niech się spełni rychło każde Twe marzenie, A smutek i cierpienie idą w zapomnienie.

Lilia rozkwita a róża opada piękny tulipan listeczki składa. A ja Ci składam szczere życzenia życzę Ci szczęścia i powodzenia to co mile i wymarzone w dniu twych urodzin będzie spełnione.

Wykorzystując piękną pogodę, dzieci z grupy Pajączki wybrały się ze swoimi ciociami na spacerek.

Dzieci poznały dary jakie przynosi nam jesień i posmakowały niektóre z nich.

Najlepsze życzonka, wielkiego w życiu słonka, smutków małych jak biedronka, szczęścia dużego jak smok, pomyślności na kolejny życia rok i miłości, bo ona dostarczy Ci radości!

Najlepsze życzonka, dużo zdrówka i słonka, humoru dobrego, życia kolorowego  i wielkich wrażeń przy spełnianiu marzeń! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.

Zdrowia, szczęścia, pomyślności, marzeń spełnienia! Złotej rybki złowienia, która spełni trzy życzenia!

W dniu Twych urodzin, W dniu pełnym radości, Życzę, aby uśmiech Na Twej twarzy gościł! Niech się spełni rychło Każde Twe marzenie, A smutek, cierpienie Idą w zapomnienie

Z okazji urodzin życzę Ci wszystkiego, co najpiękniejsze. Żeby nigdy nie brakowało Ci dobrej zabawy i przyjaciół i żeby spełniły się wszystkie Twoje marzenia.

W dniu Twoich urodzin życzymy Ci, zawsze uśmiechniętej buzi, wesołej zabawy i mnóstwa słodkich całusów

1 2
Zdjęcia z pobytu dzieci w Żłobku i Przedszkolu “Nasza Babcia” znajdziecie Państwo na Facebook na stronie “Przedszkole i Żłobek Nasza Babcia”

powrót