ScrollToTop
Nasza Babcia Galeria zdjęć – ul. Klonowa

Więcej zdjęć znajdziesz na naszym profilu Facebook

Zobacz

Galeria zdjęć – ul. Klonowa

W dniu Twych urodzin, w dniu pełnym radości, Życzę, aby uśmiech na Twej twarzy gościł! Niech się spełni rychło każde Twe marzenie, A smutek i cierpienie idą w zapomnienie.

Lilia rozkwita a róża opada piękny tulipan listeczki składa. A ja Ci składam szczere życzenia życzę Ci szczęścia i powodzenia to co mile i wymarzone w dniu twych urodzin będzie spełnione.

Wykorzystując piękną pogodę, dzieci z grupy Pajączki wybrały się ze swoimi ciociami na spacerek.

Dzieci poznały dary jakie przynosi nam jesień i posmakowały niektóre z nich.

Najlepsze życzonka, wielkiego w życiu słonka, smutków małych jak biedronka, szczęścia dużego jak smok, pomyślności na kolejny życia rok i miłości, bo ona dostarczy Ci radości!

Najlepsze życzonka, dużo zdrówka i słonka, humoru dobrego, życia kolorowego  i wielkich wrażeń przy spełnianiu marzeń! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.

Zdrowia, szczęścia, pomyślności, marzeń spełnienia! Złotej rybki złowienia, która spełni trzy życzenia!

W dniu Twych urodzin, W dniu pełnym radości, Życzę, aby uśmiech Na Twej twarzy gościł! Niech się spełni rychło Każde Twe marzenie, A smutek, cierpienie Idą w zapomnienie

Z okazji urodzin życzę Ci wszystkiego, co najpiękniejsze. Żeby nigdy nie brakowało Ci dobrej zabawy i przyjaciół i żeby spełniły się wszystkie Twoje marzenia.

W dniu Twoich urodzin życzymy Ci, zawsze uśmiechniętej buzi, wesołej zabawy i mnóstwa słodkich całusów

powrót
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status