ScrollToTop
Nasza Babcia Strasza DZIEŃ JEŻA 9 LISTOPADA (piątek)

DZIEŃ JEŻA 9 LISTOPADA (piątek)

DZIEŃ JEŻA

9 LISTOPADA (piątek)

9 listopada będziemy obchodzić w naszym żłobku Międzynarodowy Dzień Jeża ,czyli święto kłujących ssaków.

Jeże towarzyszą nam od najmłodszych lat dzieciństwa w bajkach , wierszach, książeczkach…dlatego nasze maluszki włączą się w obchody tego nietypowego święta. W tym dniu wszyscy ubiorą się w kolory jeża i założą przygotowane na ten dzień opaski z jeżykiem. Dzieci będą miały okazję poszerzyć oraz utrwalić swoją wiedzę dotyczącą sposobu życia jeży w ich naturalnym środowisku poprzez wysłuchanie pogadanki o tych sympatycznych zimowych śpiochach. Maluszki będą wesoło bawiły się i tańczyły przy muzyce

i piosenkach o jeżach. Królować będzie rymowanka ” Na dywanie siedzi jeż….”

Z pomocą pań, dzieci wykonają jeżyki różnymi technikami plastycznymi.

powrót