ScrollToTop
Nasza Babcia Klonowa DZIEŃ HAWAJSKI    28.07.2017 r. (czwartek)

DZIEŃ HAWAJSKI    28.07.2017 r. (czwartek)

DZIEŃ HAWAJSKI    28.07.2017 r. (czwartek)

W tym roku nasza przedszkolna ekipa postanowiła  “wyruszyć” na wyprawę   w poszukiwaniu przygód do “raju” na Ziemi, jakim przewodniki turystyczne nazywają Hawaje.  W tym celu “jadąc, lecąc i płynąc” dotrzemy na piaszczyste hawajskie plaże i po przywitaniu sie z mieszkańcami głośnym “ALOHA”, założymy  na szyję lei, czyli naszyjniki z kolorowych, choć w naszym wypadku bibułowych kwiatów. Będziemy brali  udział w zabawie limbo i w przeskakiwaniu fal, w łowieniu ryb i rozwiązywaniu zagadek umieszczonych na kwiatach, czy w ucieczce przed rekinem, w kręceniu hula-hop i turlaniu kokosów, a nawet w odtańczymy tradycyjny  hawajski  taniec  Hula.   W drodze powrotnej zjemy  soczyste arbuzy i połapiemy  bańki mydlane.

W tym dniu prosimy o ubranie dzieci na kolorowo, mile widziane hawajskie dodatki.

powrót