ScrollToTop
Nasza Babcia Klonowa 11.10.2017 (środa), 12.10.2017 ( czwartek )- Teatrzyk „Mówię nie, wszystkiemu co złe”- Patigo (Klonowa 9.30, Wrzosowa 10.45) Spektakl ten ma na celu uświadomienie naszym milusińskim kilku niechlubnych cech z jakimi często mamy do czynienia. Skarżenie, lenistwo, przechwalanie się i postawa egoistyczna, to tylko niektóre przykłady, jakie przewijają się w spektaklu. Aktorzy uczą dzieci prawidłowego zachowania się w codziennym życiu,  jednocześnie przestrzegają i wskazują jakich postaw należy unikać. Aktorom w inscenizacji pomagają sami widzowie, dzięki czemu staje się ona jeszcze lepszą nauką na przyszłość.

11.10.2017 (środa), 12.10.2017 ( czwartek )- Teatrzyk „Mówię nie, wszystkiemu co złe”- Patigo (Klonowa 9.30, Wrzosowa 10.45) Spektakl ten ma na celu uświadomienie naszym milusińskim kilku niechlubnych cech z jakimi często mamy do czynienia. Skarżenie, lenistwo, przechwalanie się i postawa egoistyczna, to tylko niektóre przykłady, jakie przewijają się w spektaklu. Aktorzy uczą dzieci prawidłowego zachowania się w codziennym życiu,  jednocześnie przestrzegają i wskazują jakich postaw należy unikać. Aktorom w inscenizacji pomagają sami widzowie, dzięki czemu staje się ona jeszcze lepszą nauką na przyszłość.

11.10.2017 (środa)- Teatrzyk Mówię nie, wszystkiemu co złe- Patigo (Klonowa 9.30, Wrzosowa 10.45, ), 12.10.2017 (czwartek ) Strasza 10:45

Spektakl ten ma na celu uświadomienie naszym milusińskim kilku niechlubnych cech z jakimi często mamy do czynienia. Skarżenie, lenistwo, przechwalanie się i postawa egoistyczna, to tylko niektóre przykłady, jakie przewijają się w spektaklu. Aktorzy uczą dzieci prawidłowego zachowania się w codziennym życiu,  jednocześnie przestrzegają i wskazują jakich postaw należy unikać.

Aktorom w inscenizacji pomagają sami widzowie, dzięki czemu staje się ona jeszcze lepszą nauką  na przyszłość.

powrót