ScrollToTop
Nasza Babcia Żłobek- ul. Strasza

Żłobek- ul. Strasza

Żłobek

Miło nam poinformować, że stworzyliśmy projekt, który ma zapewnić możliwość powrotu na rynek pracy 40 rodzicom pozostających bez zatrudnienia po przerwie związanej z urodzeniem i wychowaniem dziecka oraz przebywających na urlopie macierzyńskim lub wychowawczym. Pierwszeństwo przyjęcia mają rodziny wielodzietne oraz mamy samotnie wychowujące dzieci.

Od dnia 1 października 2016 r. do 31 lipca 2018  Żłobek Nasza Babcia przy ul. Strasza 4 rozpocznie realizację projektu w ramach projektu Regionalny Program Operacyjny Województwa Świętokrzyskiego 2014-2020 EFS.
Miejsca te dofinansowane będą ze środków Unii Europejskiej, a koszt jaki poniosą Rodzice to TYLKO OPŁATA ZA ŻYWIENIE za całodzienny pobyt dziecka w naszej placówce.

W Ramach Opłaty Zapewniamy:
– całodzienne wyżywienie ( śniadanko, II śniadanie, obiadek, podwieczorek ) przygotowane przez specjalnie zatrudnionego dietetyka
– wykwalifikowaną, zawsze uśmiechniętą kadrę
– opiekę pielęgniarki, psychologa ,logopedy
– codzienna naukę języka angielskiego
– zajęcia muzyczne ,plastyczne, gimnastyka korekcyjna
– nowoczesne, przestronne, kolorowe sale dydaktyczne
– przyjazne sypialnie

Warunki Niezbędne Do Ubiegania Się O Przyjęcie Dziecka W Ramach Projektu:
– z chwilą przyjęcia dziecka do żłobka powrót mamy do pracy (ew. podjęcie nowej pracy)
– zamieszkanie (mamy) w województwie Świętokrzyskim
– wiek dziecka od 6 m-ca do 3 lat

Pierwszy uśmiech, pierwsze słowo, pierwszy krok… – pierwsze lata życia każdego Dziecka to wyjątkowy okres – zarówno dla samego Malucha, jak i jego Rodziców.

Wiemy, jak ważny i niepowtarzalny jest początek dzieciństwa. W tym okresie każdy dzień jest wyjątkowy, a każda nowa umiejętność zdobyta przez Malca jest powodem do dumy Rodziców.

Dlatego też Niepubliczny Żłobek Artystyczno-Językowy „ Nasza Babcia” zapewnia ciepłą i profesjonalną opiekę nad niemowlakami i starszymi dziećmi. Jest to miejsce gdzie zostawiacie Państwo dzieci pod opieką wykwalifikowanego, zawsze uśmiechniętego personelu. Placówka znajduje się w jednopoziomowym lokalu o powierzchni ponad 450m2 wraz z pięknym i bezpiecznym placem zabaw. To miejsce gdzie dzieci przebywają w kameralnej atmosferze, uczą się i bawią w małych grupach. Naszym atutem jest lokalizacja z dala od hałaśliwej ulicy, obok terenów zielonych.

 

 

 

powrót