ScrollToTop
Nasza Babcia Archiwum WYSYŁAMY ZABAWKI NA WAKACJE:)

WYSYŁAMY ZABAWKI NA WAKACJE:)

Drodzy Rodzice!

W miesiącu maju chcemy wspólnie z dziećmi, wysłać zabawki i pomoce dydaktyczne na wczasy. W miesiącu czerwcu dzieci będą się bawić i tworzyć z tego co zgromadzimy w maju. W związku z powyższym zwracamy się do Państwa o gromadzenie i przynoszenie do przedszkola przydatnych do zabawy przedmiotów.
Mogą to być: pudełka, szmatki, koce, drewniane odpady (wyszlifowane), kamyki, puste butelki po napojach, klamerki do bielizny, sznurki, taśmy, włóczki, guziki, niepotrzebne rękawiczki, ubranka, kapsle itp.

Jesteśmy pewni, że w ich małych główkach pojawi się mnóstwo ciekawych pomysłów.

 

ZALETY PRZEDSZKOLA BEZ ZABAWEK:

 • Mobilizuje do walki z nudą.
 • Rozwija kreatywność, wyobraźnię, fantazję.
 • Daje poczucie wiary we własne siły nawet najbardziej cichym i wycofanym dzieciom.
 • Wykorzystuje naturalną pomysłowość i fantazję dziecka.
 • Rozwija umiejętności takie jak rysowanie, wycinanie, łączenie różnych elementów.
 • Uczy dłuższej koncentracji na jednym zadaniu.
 • Pomaga się odstresować.
 • Uczy współpracy, nie rywalizacji.
 • Rozwija umiejętności społeczne takie jak zdolność
  do przedstawienia swojego pomysłu czy wyrażenia sprzeciwu.
 • Pozwala docenić „gotowe” zabawki.
 • Uczy się segregowania śmieci i uświadamia sobie,
  że pewne przedmioty mogą być użyte powtórnie.

 

powrót
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status