ScrollToTop
Nasza Babcia Archiwum Wyjazd do teatru „Kubuś” na przedstawienie teatralne „Koziołek Matołek”, Klonowa grupy „Rybki” i Biedronki”, Wrzosowa – grupy starsze, godz. 9:00.

Wyjazd do teatru „Kubuś” na przedstawienie teatralne „Koziołek Matołek”, Klonowa grupy „Rybki” i Biedronki”, Wrzosowa – grupy starsze, godz. 9:00.

Wyjazd do teatru „Kubuś” na przedstawienie teatralne „Koziołek Matołek”, Klonowa grupy „Rybki” i Biedronki”, Wrzosowa – grupy starsze, godz. 9:00.

Dzieci obejrzą pogodne, rozśpiewane, żywiołowe i pełne uroku przedstawienie, którego główny bohater – Koziołek przemierza świat, szukając swego miejsca na ziemi. Odwiedza egzotyczne kraje, poznaje ich mieszkańców i przeżywa wiele emocjonujących przygód – groźnych, śmiesznych i pouczających. Wychodzi cało z każdej opresji i w chwale przybywa do Pacanowa, odnajdując całkiem blisko to, co dla niego najlepsze.

Wyjazd 8:30, w tym dniu śniadanie o godz. 8:00. Na WRZOSOWEJ możliwy wyjazd jeszcze wcześniej.

 

powrót
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status