ScrollToTop
Nasza Babcia Przedszkole i Żłobek- ul. Klonowa

Przedszkole i Żłobek- ul. Klonowa

Niepubliczne Przedszkole Artystyczno-Językowe „Nasza Babcia” działa od 01.09.2011 r. na podstawie wpisu do Ewidencji Szkół i Placówek Niepublicznych decyzją Prezydenta Miasta Kielce nr 51. Oznacza to, że podlega stałemu nadzorowi Kuratorium Oświaty i Wychowania, co jest gwarancją wysokiego poziomu zajęć prowadzanych przez dobrze wykwalifikowaną kadrę. Placówka spełnia również wszystkie wymogi formalne w zakresie sanitarnym i przeciwpożarowym.

Przedszkole specjalnie wybudowane i dostosowane do potrzeb najmłodszych, otoczone ogrodem z bezpiecznym placem zabaw.

Jak sama nazwa mówi, pragniemy stworzyć atmosferę życzliwości, ciepła, spokoju i zaufania – jak u NASZEJ BABCI. Pod okiem doświadczonych pedagogów – dzieci zdobywają wiedzę, poznają nowych przyjaciół, uczą się samodzielności i współdziałania w grupie. To miejsce, gdzie zabawa jest nauką, a nauka zabawą.

Pierwszy uśmiech, pierwsze słowo, pierwszy kroki, pierwsze lata życia każdego Dziecka to wyjątkowy okres  zarówno dla samego Malucha, jak i jego Rodziców.

Wiemy, jak ważny i niepowtarzalny jest początek dzieciństwa. W tym okresie każdy dzień  jest wyjątkowy, a każda nowa umiejętność zdobyta przez Malca jest powodem do dumy Rodziców.

Dlatego też Niepubliczny Żłobek Artystyczno-Językowy ” Nasza Babcia” zapewnia ciepłą i profesjonalną opiekę nad niemowlakami i starszymi dziećmi. Jest to miejsce gdzie zostawiacie Państwo dzieci pod opieką wykwalifikowanego, zawsze uśmiechniętego personelu. Placówka znajduje się w jednopoziomowym lokalu o powierzchni ponad 450m2 wraz z pięknym i bezpiecznym placem zabaw. To miejsce gdzie dzieci przebywają w kameralnej atmosferze, uczą się i bawią w małych grupach. Naszym atutem jest lokalizacja z dala od hałaśliwej ulicy, obok terenów zielonych i zalewu.


W ramach czesnego zapewniamy

  • wykwalifikowaną kadrę
  • opiekę pielęgniarki, psychologa, logopedy
  • codzienną  naukę języka angielskiego
  • zajęcia muzyczne, plastyczne, gimnastyka korekcyjna
  • nowoczesne, przestronne, kolorowe sale dydaktyczne
  • przyjazne sypialnie
  • program pożegnanie z pieluchą od 9 m życia

CENNIK ŻŁOBKA

I. Pakiety miesięczne CZESNE
– Jednorazowa bezzwrotna opłata wpisowa

200 PLN

– Miesięczny pobyt dziecka (do 10 godzin dziennie)

600 PLN

– Miesięczny pobyt dziecka (do 12:30 )

450 PLN

– Każda rozpoczęta godzina pobytu dziecka w godzinach innych niż zostało zawarte w umowie

30 PLN

ŻYWIENIE
Jadłospis przygotowuje zatrudniony u nas dietetyk dla każdej grupy wiekowej osobno.
Stawka dzienna  4 posiłki śniadanko, drugie śniadanie, dwudaniowy obiadek, podwieczorek, do dyspozycji dzieci woda mineralna niegazowana, owoce oraz warzywa przez cały dzień

11 PLN

W przypadku karmienia dziecka mlekiem matki żłobek zapewnia możliwość przechowywania pokarmu i podawania go dziecku.

Wpłaty prosimy dokonywać przelewem na konto podając w tytule numer faktury vat.

 

powrót