ScrollToTop
Nasza Babcia Galeria zdjęć – ul. Wrzosowa

Galeria zdjęć – ul. Wrzosowa

Pani Paulinka wymyśliła by w dzień halloween, zaangażować wszystkie duszki i strachy, do ruchu. Było dużo konkurencji i wiele śmiechu. Nie obyło się bez wizyty w pozostałych grupach.

W ten dzień, starszaki przebrały się w stroje strachów, z dyni wykonały ludka dyniowego i się świetnie bawiły. Im strachy nie straszne.

Pani Ania tak przygotowała zabawy z okazji halloween by były miłą przygodą dla maluszków.

Już za nami ważna uroczystość. Dzieci pokazały swoje umiejętności za co były gromko nagrodzone przez rodziców. Na koniec Pani Dyrektor, pasowała wszystkie przedszkolaki.

Dzieci po raz pierwszy występowały przed tak dużym audytorium. Trema trochę im przeszkadzała, ale dały radę dotrwać do końca i pozwolić się pasować. Już są prawdziwymi przedszkolakami. Gratulacje.

Centrum Leonarda Da Vinci przywitało nas wieloma ciekawymi rozwiązaniami technicznymi. O wszystkim opowiedziano nam, pozwolono sprawdzić jak to działa w naszych rękach. Było ciekawie i zabawnie.

Bardzo dziękujemy za wizytę zawodników piłki nożnej z Krony Kielce. Szczególne podziękowania tacie Filipka, który pomógł nam w organizacji.

Sto lat! Sto lat - wujek krzyczy. Ciocia wręcza kosz słodyczy, dziadek w nowej swej koszuli, babcia Cię do siebie tuli. Mama torcik dekoruje, tato wszystko to filmuje. Skąd to całe zamieszanie? Urodzinki masz kochanie.

Urodzinki, urodzinki, wszyscy robią słodkie minki żyj nam długo i szczęśliwie, pomyśl czasem o nas mile

Idzie misio, idzie konik, małpka, piesek no i słonik. Wszyscy razem z balonami, z najlepszymi życzeniami. Bo to dzień radosny wielce -masz już jeden roczek więcej!

powrót