ScrollToTop
Nasza Babcia Galeria zdjęć – ul. Wrzosowa

Galeria zdjęć – ul. Wrzosowa

Dostarczanie dzieciom okazji do świętowania, wesołej zabawy i czerpania radości z bycia przedszkolakiem. - Integrowanie się i nawiązywanie bliższego kontaktu między dziećmi oraz nauczycielkami i personelem przedszkola. Oto główne cele tego święta

"Muzyka na dobry początek" to tytuł koncertu w wykonaniu muzyków z filharmonii kieleckiej.

W dniu Twoich urodzin zawsze uśmiechniętej buzi,  wesołej zabawy i mnóstwa słodkich całusów życzą koleżanki i koledzy

Zdrowia, szczęścia, pomyślności, niech od dzisiaj radość gości, lodów, ciastek i słodyczy tego Wam przedszkole życzy.

Dziś na zajęciach dzieci z Gromadki Puchatka wykonały pyszne ciasto z jabłkami.

Od września dzieci mają nową formę ruchu jaką jest Zumba. Motylki bardzo polubiły taniec co widać na załączonych zdjęciach.

Dzieci wspólnie wykonały grupowe drzewko

Dzieciaki odwiedziły przychodnię dla zwierząt, w której pracuje pani Asia - ciocia Daniela. Pokazała im miejsce pracy i wszystkie narzędzia, z których zazwyczaj korzysta. Grupa poznała jednego z pacjentów - kotka, i miała okazję posłuchać bicia jego serca. Ta wycieczka przypomniała dzieciom jak ważna jest opieka nad czworonogami, które nie potrafią się o siebie same zatroszczyć. Dziękujemy pani Asi za czas i pouczającą wycieczkę :)

Z okazji urodzin już pewnie dostałeś życzenia ... wszystkiego najlepszego od innych - my wiec życzymy Ci tego samego ale... 2 * więcej!

Cała grupa odwiedziła dziś wiele krain - jedne wzbudziły zaskoczenie i strach, inne radość. Motylki poznały historię Ani - bohaterki opowiadania, i wraz z nią przeżywały każdą chwilę - radości, smutku, zdziwienia, strachu. Wszystko to przekazane za pomocą teatru kukiełek i kilku rekwizytów tj. np. kostka emocji. Zaczęliśmy pracę z "kartami pracy", które rozpoczęły tegoroczną przygodę przedszkolaków z książkami. Na zakończenie Motylki odtańczyły taniec radości i wykonały pracę plastyczną "Radosny Przyjaciel":)

powrót