ScrollToTop
Nasza Babcia Galeria zdjęć – ul. Klonowa

Galeria zdjęć – ul. Klonowa

Dzieciwczesniej były przygotowane do rozmowy o zasadach poruszania się po ulicy. Teraz współpraca z policjantką przebiegła bezproblemowo.

Zajęcia z karate, judo, zajęcia przy tablicy interaktywnej, zajęcia przy stolikach i zabawy z kolegami to czas jaki spędzamy w przedszkolu.

W ubiegłym tygodniu tak się uczyliśmy, bawiliśmy i miło spędzaliśmy czas.

Pani policjantka opowiedziała dzieciom o tym jakie niebezpieczeństwo czeka ich na ulicy i co robić by temu zapobiec.

Starszaki poznały wygląd i znaczenie znaków jakie można spotkać na ulicy.

Pierwszy koncert filharmoników kieleckich w tym roku szkolnym był interesujący i porywający.

z okazji Waszego święta życzę Wam radości z poznawania siebie i świata, zarówno teraz – gdy jesteście mali, jak i w Waszym dalszym życiu. Niech czas spędzony w przedszkolu będzie dla Was niezwykłym doświadczeniem. Zdobywajcie wspaniałe przyjaźnie, dokonujcie wielkich odkryć oraz świetnie się bawcie. Pamiętajcie, że macie do tego prawo!

Skieruj w prawo wzrok sokoli, znów na lewo spójrz powoli, jezdnia wolna, więc swobodnie mogą przez nią przejść przechodnie

Adasiu,W dniu Twoich 6 urodzin, życzymy Ci: Zabaw szalonych, Przygód wspaniałych, Snów kolorowych, Przyjaciół doskonałych, Góry słodkości, Samych radości, Dnia wesołego, BAW SIĘ NA CAŁEGO! Wszystkiego Najlepszego

Każdy przedszkolak dobrze wie, że kiedy 20 wrzesień zbliża się, od najmłodszego, aż po starszaka, wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka!

powrót