Nasza Babcia Archiwum 6.11.2015 r. (piątek) –„Dzielny Tomek kompan Reksia” godz. 9:00 (Klonowa), godz. 10:30 (Wrzosowa)

Przedszkolaki z Naszej Babci obejrzą spektakl dydaktyczno – wychowawczy ukazujący takie wartości jak: dobro, uczciwość, sprawiedliwość, umiejętność dzielenia się z biednymi. Przedstawienie pokazuje perypetie biednego pastuszka Tomka, który pomimo swojej pracowitości i rzetelności zostaje oszukany przez skąpego i niesprawiedliwego kramarza. W trudnej sytuacji pomaga mu ptaszek ofiarując pastuszkowi zaczarowany kufer pełen skarbów. Tomek postanawia się podzielić swoim bogactwem z biednymi. W jego poczynaniach pomaga mu  wierny psi towarzysz- Reksio. Dowiaduje się o tym  chciwy kramarz. Jak potoczą się dalsze losy pastuszka? Czy kramarz zdobędzie kufer?