Nasza Babcia Archiwum 29.04.2014r. (wtorek) – Dzień Tańca

29.04.2014r. (wtorek) – Dzień Tańca

29 kwietnia w naszym przedszkolu obchodzimy  Międzynarodowy Dzień Tańca. Dlatego też w każdej sali od samego rana rozbrzmiewać będzie muzyka, od poważnej po dyskotekową,
a dzieci prześcigać się będą we własnych układach tanecznych i improwizacjach ruchowych.

Przedszkolaki zapoznają się z głównymi stylami tańca, a następnie stworzą własny układ taneczny. Aby poczuć klimat tańca prosimy o u ubranie dzieci  w wygodne stroje taneczne (np. dziewczynki- ulubione sukieneczki, chłopcy-czapki z daszkiem i luźne spodnie).