Nasza Babcia Archiwum 22.06.2016r. (środa), godz. 10:00 – Wizyta w Muzeum Zabawy i Zabawek w Kielcach- gr. „Gromadka Puchatka”, gr. „Tygryski” (ul. Wrzosowa)

W związku z tym że nasza Marzanna zajęła 3 Miejsce w Konkursie na Najpiękniejszą Marzannę, wygraliśmy bilet wstępu do Muzeum Zabawy i Zabawek w Kielcach. Dlatego też, dzieci z grupy „Gromadka Puchatka” i „Tygryski” wybiorą się z wizytą do tego Muzeum. Przedszkolaki będą miały okazję obejrzeć zabawki z różnych stron świata, te dawne i bardziej współczesne.