Nasza Babcia Archiwum 22.06.2015r. (poniedziałek)- Dzień Smerfa

22.06.2015r. (poniedziałek)- Dzień Smerfa

Hej dzieci jeśli chcecie Zobaczyć Smerfów las Przed ekran dziś zapraszam was.

I telewizor włączcie           Dźwięk podkręćcie i usiądźcie Zaczynamy dla Was nowy film…

Smerfy to fikcyjna rasa małych, niebieskich stworzeń, żyjących w którymśz europejskich lasów, stworzonych przez belgijskiego rysownika komiksowego Peyo…22 czerwca obchodzimy w naszym przedszkolu Dzień Smerfa. Tego dnia dzieci przeniosą się do Krainy Smerfów. Wszystko wokół będzie niebieskie: dzieci przyjdą w niebieskich ubraniach, będą rysowały niebieskimi kredkami i flamastrami. Przedszkolaki zamieniając się w Osiłków – stworzą przeróżne budowle, oczywiście tylko z niebieskich klocków. Nie zabraknie też tańców i zabaw w rytmie Smerfnych Hitów. Na deser pojawią się zdrowe smerfo-jagody. Zwieńczeniem dnia będzie projekcja smerfnej bajki.