Nasza Babcia Archiwum 21.11.2014 r. (piątek) – Wizyta Stomatologa w przedszkolu – Grupa „Rybki” – Klonowa, o godz. 9:15, grupa „Tygryski” – Wrzosowa, o godz. 10:15

28.11.2014 r. (piątek)Wizyta Stomatologa w przedszkolu – Grupa „Rybki” – Klonowa, o godz. 9:15, grupa „Tygryski” – Wrzosowa, o godz. 10:15

W piątek 21 listopada  w przedszkolu odbędzie się spotkanie z lekarzem stomatologiem.  Zaproszony gość opowie dzieciom, jak dbać o zęby i higienę jamy ustnej. Zwróci szczególną uwagę na prawidłowe odżywianie. Wyjaśni przedszkolakom, co robić, aby zęby jak najdłużej pozostały zdrowe.