Nasza Babcia Klonowa 21.03.2016r. (wtorek)- Pierwszy Dzień Wiosny

21.03.2016r. (wtorek)- Pierwszy Dzień Wiosny

Przyszła do nas Pani Wiosna! To jest wyśmienita okazja to wspólnego świętowania. Dlatego też nasze przedszkolaki w tym dniu wspólnie będą się bawić. Najstarsza grupa wybierze się na ulicę Sienkiewicza, zabierając ze sobą Marzannę. Tam z pewnością będą głośno witać Panią Wiosnę i żegnać zimę. Natomiast młodsze grupy będą bawić się na balu zorganizowanym specjalnie z tej okazji. Dzieci przyjdą do przedszkola w swoich pięknych, wiosennych i kolorowych strojach. Na balu z pewnością zaprezentują swoje umiejętności wokalne i taneczne. Podczas uroczystości nie zabraknie na pewno konkursów, wspólnych tańców, zabaw muzycznych i nie tylko.

Dobra zabawa gwarantowana!