Nasza Babcia Archiwum 21.03.2016r. (poniedziałek)- Pierwszy Dzień Wiosny

21.03.2016r. (poniedziałek)- Pierwszy Dzień Wiosny

Z dalekiego kraju bociany wracają, a zielone żabki w strachu uciekają. A dzieci się cieszą, a dzieci się śmieją, że wróciła wiosna, że śniegi topnieją.”

21 marca Przedszkolaki z Nasze Babci powitają wiosnę w dwojaki sposób. Młodsze dzieci będą uczestnikami wiosennego balu, w trakcie którego przywdzieją wiosenne, kolorowe stroje, starszaki zaś wyruszą w podróż z wcześniej przygotowaną konkursową Marzanną.

Tego dnia nie zabraknie śpiewów, zagadek i konkursów, okraszonych wesołymi okrzykami WITAJ WIOSNO! Nieodłącznym towarzyszem tych zabaw będzie wszechobecny kolor zielony.