Nasza Babcia Archiwum 20.11.2015 r. (piątek) – Odwiedziny w Manufakturze Magia Karmelu godz. 10:00 – „Żyrafki Starsze” (Klonowa), „Tygryski” (Wrzosowa).

20 listopada grupa przedszkolaki odwiedzą Monufakturę Magia Karmelu. Podczas tej wizyty będą mogły się przekonać jak w magiczny sposób bez użycia maszyn powstają kolorowe lizaki i cukierki. Zobaczą jak powstają słodkości od momentu wylania gorącego karmelu na kamienny stół, poprzez nadanie im kształtu, barwy i smaku, aż do pakowania gotowego wyrobu. Każdy z uczestników wykona samodzielnie wspaniałego lizaka oraz spędzi chwile pełne radosnej zabawy. Odwiedziny w Manufakturze Magia Karmelu będzie dla przedszkolaków z Naszej Babci niezapomnianym przeżyciem. Po pokazie dla wszystkich Miłych Gości będzie słodka niespodzianka i dyplom za udział w warsztatach.