Nasza Babcia Archiwum 20.05.2016 r. (piątek) – Dzień Kosmosu

20.05.2016 r. (piątek) – Dzień Kosmosu

20.05.2016 r. (piątek)Dzień Kosmosu

O kosmosie wiemy zazwyczaj niewiele, bo wydaje się on być czymś odległym i tajemniczym. Ponieważ 21 maja obchodzimy Światowy Dzień Kosmosu, jest to świetna okazja do tego, by zgłębić nieco kosmiczne tajemnice i dowiedzieć się co nieco o przestrzeni kosmicznej, planetach i wysiłkach człowieka, aby lepiej poznać kosmos.

W dniu 20.05.2016 będziemy obchodzić w naszym przedszkolu Dzień Kosmosu. Tego dnia przedszkolaki dowiedzą się jak wygląda Układ Słoneczny, poznają nazwy planet oraz ich wygląd. Dowiedzą się jak wygląda rakieta, a następnie spróbują ją samodzielnie wykonać.

osu