Nasza Babcia Archiwum 19.10.2015r. (poniedziałek) – Wizyta na Poczcie grupy: ”Gromadka Puchatka” i „Motylki” (ul. Wrzosowa)

18 października obchodzimy Dzień Listonosza i Poczty Polskiej. Z tej okazji dzieci z grup „Gromadka Puchatka” i „Motylki” wybiorą się na wycieczkę na pocztę. Będą mogły przyjrzeć się z bliska pracy urzędników pocztowych oraz poznać zakres usług wykonywanych na poczcie. Dzieci obejrzą pomieszczenie urzędu pocztowego i uświadomią sobie jak wielkie znaczenie ma ten urząd w życiu codziennym. Przedszkolaki dowiedzą się również jak wysłać list, poznają wyposażenie poczty, zwrócą uwagę na skrzynki pocztowe, worki na listy oraz logo poczty.