Nasza Babcia Archiwum 19.05.2016 r. (czwartek) –„Mała myszka”- teatr Pinokio godz. 9:00 (Klonowa), godz. 10:30 (Wrzosowa)

19.05.2016 r. (czwartek)„Mała myszka”- teatr Pinokio godz. 9:00 (Klonowa), godz. 10:30 (Wrzosowa)

W dniu 19 maja w naszym przedszkolu gościć będziemy Teatr Pinokio. Artyści przedstawią dzieciom spektakl pt.: „Mała myszka”. Bajka uczy dzieci, że im więcej w życiu dobrego uczynimy, tym więcej dobra do nas wróci, a wytrwała praca pozwoli zdobyć największa nagrodę. Wzruszająca historia sierotki Kasi, która stała się mądrą królową, a także zaklętego w mysz księcia i Złotej Pani, żyjącej w złotym mieście i pomagającej biednym sierotom. Dzieci uczestniczą w przygodach Kasi pomagając jej tym samym podejmować decyzje, które zadecydują o jej dalszych losach.