Nasza Babcia Archiwum 18.11.2014 r. (wtorek) – Spektakl teatru „Kubuś” pt. „Wielki Cyrk Campanellego”, godz. 9:30 (Klonowa), godz. 11:00 (Wrzosowa)

• 18.11.2014 r. (wtorek) Spektakl teatru „Kubuś”  pt. „Wielki Cyrk Campanellego”,  godz. 9:30 (Klonowa), godz. 11:00 (Wrzosowa)

18 listopada nasze przedszkole odwiedzą ciekawi goście, aktorzy i artyści. Tym razem swoją obecnością zaszczycą nas artyści, którzy przygotowali dla dzieci wspaniały pokaz. Artyści zaproszą  nasze przedszkolaki do wspólnych występów, będą mogli brać czynny udział w niektórych pokazach.   Dzieciaki będą  świetnie się bawić podziwiając umiejętności akrobatyczne artystów.