Nasza Babcia Archiwum 17.10.2014 r. (piątek)- Wizyta garncarza Wiesława Rokity

17.10.2014 r. (piątek)- Wizyta garncarza Wiesława Rokity

17.10.2014 r. (piątek)- Wizyta garncarza Wiesława Rokity, godz. 10:00, „Rybki”, „Biedronki”.

O tym, że garncarstwo to ciekawa forma łącząca w sobie walory poznawcze i praktyczne będą mogli przekonać się wychowankowie  naszego przedszkola. 17 października dzieci wezmą udział
w zajęciach warsztatowych prowadzonych przez pana Wiesława Rokitę. Gość dostarczy przedszkolakom świetnej zabawy towarzyszącej bezkarnemu, bo uzasadnionemu „taplaniu się w błocie”. Korzystając z pomocy instruktora dzieci wykonają różne formy z gliny na kole garncarskim.