Nasza Babcia Archiwum 16.01.2015 r. (piątek) – Wizyta w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa

16.01.2015 r. (piątek) – Wizyta w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa –grupa „Motylki” (Wrzosowa), „Rybki” (Klonowa), godz. 10:00.

W dniu 16 stycznia 2015 r. przedszkolaki odwiedzą Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kielcach. Dzieci dowiedzą się kto może zostać Honorowym Dawcą Krwi i dlaczego warto pomagać. Zwiedzającym zaprezentowana zostanie droga dawcy od rejestracji kandydata na dawcę do momentu oddania krwi. Zademonstrowany zostanie również proces wytwarzania składników krwi. Wszystkie przedszkolaki otrzymają materiały promocyjne i drobne gadżety.