Nasza Babcia Archiwum 15.06.2016r. (środa) – wyjazd do teatru Lalki i Aktora Kubuś na przedstawienie pt. „Kot w butach”, godz. 9:15 – wszystkie grupy (ul. Klonowa i Wrzosowa)

Jak z biedaka zrobić bogacza? Jak bez magicznej mocy pokonać okrutnego Czarnoksiężnika? Albo bez majątku, szlachetnego urodzenia i władzy zdobyć serce królewny? O tym właśnie opowiada bajka o niezwykle sprytnym i przedsiębiorczym Kocie… w butach, którego w spadku po ojcu młynarzu otrzymał najmłodszy z trzech braci – Jaś. Opowiedziana wierszem, dowcipna historia Kota w butach zrealizowana została w bardzo efektownym stylu Adventure – wielkiej przygody. Dzieci naszego przedszkola będą się świetnie bawić!

wyjazd ok. godz. 8:40

Śniadanie tego dnia będzie ok. godz.8:15