ScrollToTop
Nasza Babcia Archiwum 15.01.2015 r. (czwartek) – Realizacja Programu Szwajcarskiego „Dzieciństwo bez próchnicy”- ul. Wrzosowa (SZKOLENIA)

15.01.2015 r. (czwartek) – Realizacja Programu Szwajcarskiego „Dzieciństwo bez próchnicy”- ul. Wrzosowa (SZKOLENIA)

 

 

Celem projektu „Dzieciństwo bez próchnicy” jest obniżenie częstotliwości  występowania  próchnicy zębów u dzieci w wieku 0-5 lat, poprawa zdrowia jamy ustnej dzieci w wieku 3-5 lat oraz wzrost świadomości i utrwalenie prawidłowych nawyków w zakresie higieny jamy ustnej.

By osiągnąć zamierzone cele zostaną podjęte odpowiednie zadania:

  • działania promocyjne
  • pośrednie działania edukacyjne i profilaktyczne (wsparcie rodziców/opiekunów dzieci za pośrednictwem materiałów edukacyjnych i promocyjnych)
  • bezpośrednie działania edukacyjne i profilaktyczne realizowane na rzecz grup docelowych związanych z dziećmi w wieku 3-5 lat (szkolenia dla nauczycieli, dzieci i rodziców realizowane przez edukatorów, wyposażenie dzieci w szczoteczki i pasty do zębów, rozprowadzenie filmu edukacyjnego). Szkolenia dla rodziców i dzieci odbędą się w naszym Przedszkolu w następujących terminach:

15.01.2015r., godz. 10:00- szkolenie dla dzieci

 

15.01.2015r., godz. 15:30 – szkolenie dla rodziców

powrót
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status