Nasza Babcia Archiwum 14.05.2014r. (środa) – Warsztaty edukacyjne z udziałem zwierząt

14.05.2014r. (środa) – Warsztaty edukacyjne z udziałem zwierząt

14.05.2014r. (środa) Warsztaty edukacyjne z udziałem zwierząt –
„REPTO – SZKOŁA”

14.05.2014r. (środa) nasze przedszkole odwiedzą niezwykli goście. Wśród nich będą m.in. :  Gekon Płaczący, Gekon Lamparci, Gekon Orzęsiony, Agama Brodata, Kameleon Jemeński, Żaba Rogata ALBINO, Żółw Wonny, Żółw Żółtolicy,  Żółw Grecki, Wąż Zbożowy
a nawet… Wąż Boa Dusiciel.
Dzieci będą miały okazję je poznać, dowiedzieć się różnych ciekawostek na temat ich życia oraz tego jak należy się zachowywać w ich obecności. Spotkanie to pozwoli również przełamać strach i dotknąć egzotycznego zwierzaka.