Nasza Babcia Archiwum 14.01.2016 r. (piątek) –„Kłamstwa Kozy”- teatr Pinokio godz. 9:00 (Klonowa), godz. 10:30 (Wrzosowa)

14.01.2016 r. „Kłamstwa Kozy”- teatr Pinokio godz. 9:00 (Klonowa), godz. 10:30 (Wrzosowa)

Przedszkolaki z Naszej Babci obejrzą spektakl, który w sposób humorystyczny ukazuje, że kłamstwo ma krótkie nogi, a w życiu nie należy oszukiwać i żerować na cudzej dobroci. Sierotka Paulinka poszukuje pracy i miejsca dla siebie, trafia do domu gospodyni, gdzie ma zaopiekować się podstępną Kozą. Kozucha okłamuje gospodynię, przez co dziewczyna  musi szukać nowej pracy, jednak oszustwo szybko wychodzi na jaw i sama Koza zostaje wypędzona.  Idzie do lasu, gdzie siłą zajmuje dom lisa, zrozpaczone zwierzę prosi o pomoc swoich leśnych sąsiadów.  Czy ktoś pokaże kozie gdzie jest jej miejsce? Jak potoczą się dalsze losy Paulinki?