Nasza Babcia Archiwum 13.09.2016 r. (wtorek)- Zajęcia kulinarne „Kanapki motylki” (Klonowa)- „Rybki”, (Wrzosowa) – „Pszczółki”.

Dzieci z grupy „Pszczółki” w ramach zajęć kulinarnych przygotują kolorowe kanapeczki – motylki. Przedszkolaki będą mogły samodzielnie pokroić produkty potrzebne do kanapek oraz stworzyć   z nich kompozycję na talerzu. Wszystkie dzieci wiedzą jak ważną rolę w codziennej diecie odgrywają warzywa, dlatego też należy po nie sięgać jak najczęściej. Kanapki wykonane samodzielnie na pewno będą znakomicie smakowały.