Nasza Babcia Archiwum 11.05.2016 r. (środa) grupa „Biedronki” – Wyjazd na trening piłkarzy ręcznych Vive Tauron Kielce, godz. 10:00.

W dniu 11 maja grupa „Biedronki” z Niepublicznego Przedszkola „Nasza Babcia” wybierze się na spotkanie z zawodnikami drużyny Vive Tauron Kielce. Na początek zawodnicy opowiedzą o sobie oraz o tym, czym się zajmują. Przedstawią dzieciom krótką historię i sukcesy drużyny oraz odpowiedzą na liczne pytania dzieci. Przedszkolaki będą mogły skorzystać z możliwości wzięcia udziału w treningu drużyny. To spotkanie z pewnością na długo pozostanie w pamięci dzieci.